Bieg Górski

Piotr Bril

NOWE REKORDY TRASY WOJCIECHA PELCZARA I MARTY PRAJZNER KTÓRZY ZWYCIĘŻAJĄ W BIEGU NA DYSTANSIE 7 km., NATOMIAST TOMASZ WÓJTOWICZ I ERWINA WILUSZ W MARSZU NORDIC WALKING,  PODCZAS BIEGU GÓRSKIEGO I MARSZU NW im. TYTUSA TRZECIESKIEGO, Jedlicze/Długie - 01.10.2023.

image030 image053

image105 image123

image187 image011

image251 image220

image202 image227

wyniki: https://pifsport.com.pl/wp-content/uploads/2023/10/WYNIKI-OFICJALNE-JEDLICZE-1.10.23-1.pdf

zdjęcia Pan Mariusz Biskup: https://drive.google.com/drive/folders/1wuZA86mid11bERCu9TxDexdPyYLu8nBj?usp=sharing

zdjęcia: https://muksjedlicze.pl/index.php/galeria

 

Piękna pogoda pozwoliły na przeprowadzenie w Jedlicze/Długie biegu górskiego oraz marszu NW. Biegacze i zawodnicy w marszu NW mieli do pokonania dwukrotnie pętlę o długości 3,5 kilometra. Trasa krótka ale wymagająca, bardzo dobrze oznakowana, przewyższenie ponad 300 metrów, trudne podbiegi ale za to piękne widoki. Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy medal, koszulkę, ciepły posiłek(kiełbaska i żurecze) i dużą dawkę adrenaliny. Bezkonkurencyjny okazał się już po raz kolejny Wojciech Pelczar(nowy rekord trasy) który zwyciężył w kategorii open mężczyzn, przed Januszem Wierzbickim i Jarosławem Szmist natomiast wśród Pań zwyciężyła Marta Prajzner(nowy rekord trasy) przed Anetą Klocek i Anną Święch. W marszu NW zwyciężył Tomasz Wójtowicz przed Jackiem Konikiem i Robertem Janochą, natomiast wśród Pań zwycieżyła Erwina Wilusz przed Martą Sawicką i Jolantą Wiktor. Najlepszym Jedliczaninem w biegu został Bartosz Smolik, natomiast wśród Pań Lena Kubacka. W marszu NW został Janusz Twaróg. Głównym sponsorem biegu był ORLEN POŁUDNIE. Głównym organizatorem zawodów był Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Podkarpacie Jedlicze, współorganizatorem Gosir Jedlicze. Na zwycięzców czekały piękne puchary, statuetki oraz nagrody finasowe ufundowane przez MUKS Podkarpacie Jedlicze. Honorowy Patronat objęli: Jolanta Urbanik - Burmistrz Gminy Jedlicze, Joanna Bril - Radna Sejmiku Podkarpackiego.. Wielu zawodników biorących udział w imprezie chwaliło organizatorów za perfekcyjne przygotowanie trasy. Pomiar czasu zapewniła niezawodna firma PifSport. Dziękujemy i zapraszamy za rok

Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Podkarpacie Jedlicze Składa Wielkie Podziękowania za Okazaną Pomoc:  ORLEN-POŁUDNIE,  Starostwo Powiatowe w Krośnie, Koło Gospodyń w Długiem, Delikatesy Groszek, Sklep Pasmanteria - Jedlicze, Elektro - Gospodarka Odpadami, Telbud - Jedlicze, Bank Spółdzielczy w Rymanowie, Nauczycielom SP Jedlicze, Ochotniczej Straży Pożarnej w Długiem i Moderówce Rodzicom i Trenerom z MUKS Podkarpacie Jedlicze  oraz Wielu Osobom które pomogły w organizacji. ZAPRASZAMY ZA ROK.

Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy "Podkarpacie" Jedlicze

Adres biura:
ul. Tokarskich 5
38-460 Jedlicze

muksjedlicze@wp.pl
tel. 509 388 936
fax: 13 43 81 120

1.png0.png3.png7.png4.png3.png0.png
1
Online

Copyright © 2024

 

MUKS JEDLICZE. Wszelkie prawa zastrzeżone.

2015 Bieg Górski - MUKS JEDLICZE.
Powered by Joomla 1.7 Templates buy reliable web hosting