Piłka siatkowa

Piotr Bril

Dziewczęta z SP Jedlicze - wygrywają rywalizację gminną w minisiatkówce a chłopcy zajmują drugie miejsce, 13.03.2023, Jedlicze.

c c1

c3 c4

c5

13 marca na obiektach GOSiR Jedlicze odbyły się gminne Igrzyska Dzieci w minisiatkówce. Do rywalizacji przystąpiło aż 5 drużyn w kategorii dziewcząt i 4 w kategorii chłopców.  W rywalizacji udział brali uczniowie z rocznika 2010 i młodsi, na boisku grali w systemie 4-rek, każdy set inna czwórka. Mecze toczyły się do dwóch wygranych setów.

Pojedynki były bardzo zacięte, a większość kończyła się trzecim rozstrzygającym setem, tak też było w finałach. Ostatecznie przy wspaniałym dopingu zgromadzonej publiczności zwyciężyły zawodniczki z Jedlicza i tym samym uzyskały awans na zawody powiatowe, które odbędą się w dniu 17 marca w Krościenku Wyżnym. Niestety chłopcy w trzecim roztrzygającym secie pregrali 17:15 z SP. Potok

Skład dziewcząt: Kiełtyka Oliwia, Skóra Aniela, Pitrus Lena. Bobusia Maja, Zagórska Zuzanna, Trybus Blanka, Kudroń Dominika, Żebracka Maja,  Wiater Martyna, Reman Kalina. Opiekun Beata Wosiewicz

Skład chłopców: Antoni Gęsiak, Andrzej Gałązka, Julian Wojnar, Jakub Zborowski, Karol Winiarski, Franciszek Zagórski, Kacper Waluś, Mateusz Furtek.

Opiekun: Piotr Bril