Biegi górskie

Piotr Bril

WOJCIECH PELCZAR I ANNA SKÓRA ZWYCIĘŻAJĄ W BIEGU NA DYSTANSIE 7 km. ORAZ TOMASZ WÓJTOWICZ I MAŁGORZATA KRAWCZYK W MARSZU NORDIC WALKING,  PODCZAS BIEGU GÓRSKIEGO I MARSZU NW im. TYTUSA TRZECIESKIEGO, Jedlicze/Długie - 16.10.2022.

image201 image221

image211 image196

wyniki: https://pifsport.com.pl/wp-content/uploads/2022/10/WYNIKI-OFICJALNE-Bieg-i-NW-15.10.2022.pdf

zdjęcia: https://www.facebook.com/MUKSJedlicze

zdjęcia: https://muksjedlicze.pl/index.php/galeria/category/305-bieg-gorski-15-10-2022

zdjęcia dzięki uprzejmości terazkrosno: https://www.terazkrosno.pl/galerie/42-jedlicze/6323-bieg-i-marsz-w-dlugiem/0

 

Piękne pogoda pozwoliły na przeprowadzenie w Jedlicze/Długie biegu górskiego oraz marszu NW w dniu 16.10.2021. Tym razem biegacze i zawodnicy w marszu NW mieli do pokonania dwukrotnie pętlę o długości 3,5 kilometra. Trasa krótka ale wymagająca, bardzo dobrze oznakowana, przewyższenie ponad 300 metrów, trudne podbiegi ale za to piękne widoki. Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy medal, koszulkę, ciepły posiłek i dużą dawkę adrenaliny. Bezkonkurencyjny okazał się Wojciech Pelczar który zwyciężył w kategorii open mężczyzn, przed Jarosławem Szmist i Karolem Maciejowskim, natomiast wśród Pań najlepsza była Anna Skóra przed Moniką Fundanicz i Pauliną Szurlej. W marszu NW zwyciężył Tomasz Wójtowicz przed Markiem Sokołowskim i Jackiem Konikiem, natomiast wśród Pań zwyciężyła Małgorzata Krawczyk przed Martą Sawicką i Katarzyną Cierpicką. Najlepszym Jedliczaninem został Karol Maciejowski a Jedliczanką Anna Skóra. Głównym sponsorem biegu była FUNDACJA PGNIG im. IGNACEGO ŁUKASIEWICZA oraz ORLEN POŁUDNIE. Głównym organizatorem zawodów był Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Podkarpacie Jedlicze. Na zwycięzców czekały piękne statuetki oraz nagrody rzeczowe. Honorowy Patronat objęli: Jolanta Urbanik - Burmistrz Gminy Jedlicze, Joanna Bril - Radna Sejmiku Podkarpackiego. Ceremonii otwarcia i wręczania nagród dokonał:  Piotr Bril prezes MUKS Podkarpacie Jedlicze, Radny Powiatu Krośnieńskiego, Mariusz Biskup -członek zarządu MUKS Podkarpacie Jedlicze.. Wielu zawodników biorących udział w imprezie chwaliło organizatorów za perfekcyjne przygotowanie trasy. Pomiar czasu zapewniła firma PifSport. Dziękujemy i zapraszamy za rok

Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Podkarpacie Jedlicze Składa Wielkie Podziękowania za Okazaną Pomoc: FUNDACJI PGNIG im. IGNACEGO ŁUKASIEWICZA, ORLEN-POŁUDNIE,  Koło Gospodyń w Długiem, Delikatesy Groszek, Raf - Ekologia Jedlicze, Elektro - Gospodarka Odpadami, Bank Spółdzielczy w Rymanowie, Nauczycielom SP Jedlicze, Ochotniczej Straży Pożarnej w Długiem oraz Wielu Osobom które pomogły w organizacji. ZAPRASZAMY ZA ROK.

 

Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy "Podkarpacie" Jedlicze

Adres biura:
ul. Tokarskich 5
38-460 Jedlicze

muksjedlicze@wp.pl
tel. 509 388 936
fax: 13 43 81 120

5.png6.png7.png5.png9.png2.png
2
Online

Autor i administrator strony: Krzysztof Śmigiel (27.03.2016)
Student III roku KPU w Krośnie

 

Copyright © 2022 MUKS JEDLICZE. Wszelkie prawa zastrzeżone.

2015 Biegi górskie - MUKS JEDLICZE.
Powered by Joomla 1.7 Templates buy reliable web hosting