Siatkówka

Piotr Bril

SREBRNE DZIEWCZĘTA Z SP JEDLICZE W FINALE WOJEWÓDZKICH IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W SIATKÓWCE,02.06.2022,Jedlicze.

image045 image037

image034 image033

Finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Piłce siatkowej dziewcząt odbył się w hali Gosir Jedlicze. Organizatorem zawodów był Podkarpacki Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy oraz nauczyciele z SP w Jedliczu. Po eliminacjach powiatowych, rejonowych, półfinałach wojewódzkich i turnieju barażowym do finału awansowało 4 zespoły. Rozegrano 4 spotkania, które zakończyły się wynikami 2:0. W pierwszym SP Nr 15 Przemyśl wygrała z SP Nr 2 Nowa Dęba, a w nastepnym SP Jedlicze pokonała NSMS Mielec. W pojedynku o brąz lepsze były dziewczęta z Mielca. W meczu finałowym przemyślanki pokonały gospodynie turnieju i sięgnęły po tytuł MISTRZYŃ WOJEWÓDZTWA. SP Jedlicze reprezentowały: Cempa Emilia, Głowacka Maja, Głowacka Nadia, Karamus Zuzanna, Paradysz Aleksandra, Paradysz Gabriela, Sztaba Maya, Świątek Zuzanna, trener Pani Beata Wosiewicz.