Biegi przełajowe

Piotr Bril

Powiatowe ID i IMS w indywidualno – drużynowych biegach przełajowych.

5 drużyn z SP w Jedliczu awansowało do zawodów rejonowych.

m m1

m3 m4

m6 m7

m8 image013

 

 

W dniu 5 kwietnia 2022 w parku przy hali GOSiR w Jedliczu odbyły się powiatowe zawody w indywidualno – drużynowych biegach przełajowych. Pomimo niesprzyjającej pogody na starcie biegów stanęło 250 zawodników z całego powiatu krośnieńskiego. Wśród nich sześć drużyn z Szkoły Podstawowej w Jedliczu.

Wszyscy nasi uczniowie, w każdej kategorii wiekowej zaprezentowali się znakomicie – zajęli miejsca na podium: indywidualnie i drużynowo. W pięciu kategoriach wiekowych zawodnicy z Jedlicza uzyskali awans do kolejnego etapu – rejonowego, który odbędzie się 7 kwietnia w Krośnie.

Mistrzami Powiatu w swoich kategoriach zostali: Zofia Skóra i Miłosz Mazuchowski, V-ce mistrzami powiatu : Julian Wojnar i Dominik Buczyński, natomiast brązowe medale zdobyli: Maja Macnar oraz Antek Gęsiak.

Zawody zorganizowali oraz przeprowadzili nauczyciele SP w Jedliczu : pan Piotr Bril, pan Robert Gleń, pani Elżbieta Pitrus oraz pani Beata Wosiewicz. Organizacje wsparli : MUKS Podkarpacie Jedlicze, Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jedliczu oraz Szkolny Powiatowy Związek Sportowy.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszej rywalizacji.

Wyniki indywidualne:

- Igrzyska Dzieci - 2011 i młodsi - dziewczęta:

  1. Paulina Pelc – SP Zalesie
  2. Wiktoria Uliasz – SP Rogi
  3. Maja Macnar – SP Jedlicze

 Pozostałe miejsca zawodniczek z Jedlicza:

9. Bobrowska Malwina

11. Skóra Aniela

14. Borek Klaudia

15. Uram Nikola

16. Maciaszkiewicz Joanna

- Igrzyska Dzieci - 2011 i młodsi - chłopcy:

  1. Alan Szul – SP Krościenko Wyżne
  2. Julian Wojnar – SP Jedlicze
  3. Wojciech Omachel – SP Krościenko Wyżne

Pozostałe miejsca zawodników z Jedlicza:

10 . Maciejowski Jakub

16. Leniek Krzysztof

21. Kobak Dorian

24. Zborowski Jakub

32. Gorzenik Antoni

- Igrzyska Dzieci – 2009 – 2010 - dziewczęta :

  1. Zofia Skóra – SP Jedlicze
  2. Jagoda Michalak – SP Lubatowa
  3. Emilia Olszewska – SP Krościenko Wyżne

 Pozostałe miejsca zawodniczek z Jedlicza:           

7. Biedroń Otylia

9. Żurkiewicz Sandra

10. Antonik Maja

19. Momot Julia

20.Reman Kalina

32. Furtek Wiola

- Igrzyska Dzieci - 2009 - 2010 - chłopcy:

  1. Kacper Zając – SP Lubatowa
  2. Krystian Frydrych – SP Krościenko Wyżne
  3. Antoni Gęsiak – SP Jedlicze

Pozostałe wyniki zawodników z Jedlicza:

5. Kamil Kusiak

6. Oskar Zygmunt

18. Kamil Jaśkiewicz

19. Filip Antonik

24. Patryk Mularz

34. Filip Jeż

- Igrzyska Młodzieży Szkolnej – 2007 – 2008 - dziewczęta:

  1. Emilia Albrycht – SP Krościenko Wyżne
  2. Amelia Jakieła – SP Lubatowa
  3. Weronika Szewczyk – SP Iwonicz Zdrój

Wyniki zawodniczek z Jedlicza:

6. Fałat Weronika

14. Zawisza Agnieszka

15. Kochańska Maja

17. Socha Maja

18. Reman Marcjanna

19. Paradysz Aleksandra

26. Karamus Zuzanna

Igrzyska Mlodzieży Szkolnej - 2007 - 2008 - chłopcy:

  1. Miłosz Mazuchowski – SP Jedlicze
  2. Dominik Buczyński – SP Jedlicze
  3. Bartłomiej Niziołek – SP Lubatowa

Pozostałe wyniki zawodników z Jedlicza:

9. Wietecha Karol

10. Jeż Wiktor

19. Paczosa Wiktor

20. Chudy Kacper

23. Waśko Bartosz

Wyniki drużynowe:

2011 i młodsi – dziewczęta :

  1. SP       JEDLICZE                  52 pkt
  2. SP KORCZYNA                     95 pkt
  3. SP   JAŚLISKA                       98 pkt
  4. SP   LUBATOWA                   110 pkt
  5. SP ROGI                                115 pkt
  6. SP POTOK                             137 pkt
  7. SP ZRĘCIN                             150 pkt

2011 i młodsi – chłopcy :

  1. SP KROSCIENKO WYŻNE       38 pkt
  2. SP LUBATOWA                         60 pkt
  1. SP       JEDLICZE                           73 pkt
  2. SP       JAŚLISKA                           125 pkt
  3. SP       ZRĘCIN                               129 pkt
  4. SP       ZALESIE                             146 pkt
  5. SP KORCZYNA                            165 pkt
  1. SP POTOK                                    168 pkt

2009 – 2010 – dziewczęta :

  1. SP   LUBATOWA                     44 pkt
  1. SP JEDLICZE                           46 pkt
  2. SP       JAŚLISKA                             101 pkt
  3. SP       ZALESIE                               107 pkt
  4. SP       ŚWIERZOWA POLSKA 127 pkt

2009 – 2010 – chłopcy :

  1. SP JEDLICZE                         51 pkt
  2. SP       KROŚCIENKO WYŻNE     75 pkt
  3. SP       LUBATOWA                           90 pkt
  4. SP       ZALESIE                                 95 pkt
  5. SP       ZRĘCIN                                   104 pkt
  6. SP JAŚLISKA                          122 pkt
  7. SP DŁUGIE                               185 pkt

2007 – 2008 – dziewczęta :

  1. SP   LUBATOWA                       28 pkt
  1. SP JEDLICZE                         70 pkt
  2. SP       ROGI                                   129 pkt
  3. SP       ZRĘCIN                              129 pkt
  4. SP KORCZYNA                         160 pkt
  5. SP       JAŚLISKA                                 167 pkt
  6. SP       ŚWIERZOWA POLSKA     195 pkt
  7. SP       DŁUGIE                               217 pkt

2007 – 2008 – chłopcy :

  1. SP   LUBATOWA                      37 pkt
  2. SP JEDLICZE                               41 pkt
  3. SP   KROŚCIENKO WYŻNE     74 pkt
  4. SP   DŁUGIE                               115 pkt
  5. SP ODRZYKOŃ                       116 pkt
  6. SP KORCZYNA                         169 pkt

Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy "Podkarpacie" Jedlicze

Adres biura:
ul. Tokarskich 5
38-460 Jedlicze

muksjedlicze@wp.pl
tel. 509 388 936
fax: 13 43 81 120

4.png3.png7.png5.png9.png1.png
1
Online

Autor i administrator strony: Krzysztof Śmigiel (27.03.2016)

Copyright © 2022 MUKS JEDLICZE. Wszelkie prawa zastrzeżone.

2015 Biegi przełajowe - MUKS JEDLICZE.
Powered by Joomla 1.7 Templates buy reliable web hosting