Piłka nożna - 18.05.2016

PB

Powiatowe zawody w piłce nożnej dziewcząt - 18 maj 2016

 

2  3

 

W dniu 18 maja 2016 roku w Zespole Szkół w Dukli, w ramach Gimnazjady, na sztucznym boisku odbyły się powiatowe zawody w piłkę nożną dziewcząt. W turnieju z dziewięciu zgłoszonych wzięło udział sześć drużyn: Gimnazjum Jedlicze, Gimnazjum Wietrzno, Gimnazjum Krościenko Wyżne, Gimnazjum Rymanów, Gimnazjum Świerzowa Polska, Gimnazjum Odrzykoń.

Zawodniczki rozgrywały mecze 1 x 12 minut. Grały w dwóch grupach, następnie półfinały i finały. Nasze zawodniczki walczyły dzielnie, ale nie udało się im wyjść z grupy do półfinałów i ostatecznie zajęły szóste miejsce. Zaczęły turniej bardzo dobrze, bo od zwycięstwa z drużyną ze Świerzowej Polskiej. Jednak w meczu z Wietrznem dały sobie strzelić dwie bramki. Natomiast dziewczęta z gimnazjum Świerzowa strzeliły jedną bramkę dziewczynom z Wietrzna. Ostatecznie w naszej grupie wszystkie drużyny miały po 3 punkty i awansie do półfinałów zadecydował bilans bramkowy. Przegrałyśmy jedną bramkę. W meczu o końcowe miejsce nasze zawodniczki uległy dziewczynom z Krościenka Wyżnego, po błędzie naszej zawodniczki, która myślała, że przeciwniczki mają rzut karny i oddała im piłkę na 6 metrze przed bramką. Jednak wszystkim dziewczętom należą się brawa za walkę i determinację w niesprzyjających warunkach (było zimno i bardzo wietrznie).

Gimnazjum Jedlicze reprezentowały następujące uczennice:

Biskup Jagoda, Gleń Aleksandra, Sajdak Izabela, Wodzińska Aleksandra, Bugiel Karolina, Jurusik Kamila, Klekot Natalia, Dłuska Klaudia i Rutka Wiktoria.

Opiekun pani Beata Wosiewicz.

Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy "Podkarpacie" Jedlicze

Adres biura:
ul. Tokarskich 5
38-460 Jedlicze

muksjedlicze@wp.pl
tel. 509 388 936
fax: 13 43 81 120

6.png0.png3.png5.png6.png8.png
3
Online

Autor i administrator strony: Krzysztof Śmigiel (27.03.2016)
Student III roku KPU w Krośnie

 

Copyright © 2022 MUKS JEDLICZE. Wszelkie prawa zastrzeżone.

2015 Piłka nożna - 18.05.2016 - MUKS JEDLICZE.
Powered by Joomla 1.7 Templates buy reliable web hosting