Biegi przełajowe, Kolbuszowa, 24.04.2017

BW

Lekkoatletki z SP Jedlicze w finale wojewódzkim w indywidualno – drużynowych biegach przełajowych.

kolbuszowa 1 kolbuszowa 2

kolbuszowa 2017

Dnia 24 kwietnia 2017 roku na obiektach sportowych w Kolbuszowej, w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej odbył się Finał Wojewódzki w indywidualno - drużynowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców. Warunki pogodowe były dobre, a trasa liczyła 800 m. Do rywalizacji stanęło 12 najlepszych ekip ze szkół podstawowych w województwie podkarpackim. W zawodach tych wzięły też udział uczennice z SP w Jedliczu, które zajęły ostatecznie IX miejsce na około 700 szkól, które zgłosiło się do rywalizacji sportowej na różnych etapach trwania zawodów.

Rywalizacja była bardzo zacięta. Także nasze zawodniczki dostarczyły nam dużo emocji. Najlepiej zaprezentowała się Izabela Bolanowska, która indywidualnie zajęła 15 miejsce na 80 startujących biegaczek.

Dziewczętom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na arenie sportowej.

Drużyna wystąpiła w składzie: Izabela Bolanowska, Weronika Bil, Weronika Wiśniowska, Beata Bek, Zuzanna Wasłowicz, Julia Jeż i Karolina Dobosz.

Trener: pani Elżbieta Pitrus.