Biegi uliczne, 27.09.2016

PB

Zawodnicy MUKS Podkarpacie Jedlicze ostatnią sobotę i niedzielę spędzili bardzo sportowo, startując w kilku biegach o zasięgu międzynarodowym.

Robert Gleń, Wiktor Mosoń i Maksymilian Mosoń - BMW Berlin Maraton, 25.09.2016

Paweł Gładysz, Marcin Sanocki - Gorlicki Bieg Górski, 25.09.2016

Mariusz Biskup - Krosnobiega, Piwna Mila, 24.09.2016

Mirosław Mróz, Piotr Bril, Marian Jajeśnica - Sądecka Dycha o Puchar NEWAG'u, 25.09.2016

img 20160925 135757 20160925 140055

dsc 0286 1 cy5

BMW Berlin Maraton – 25 września 2016 r.

42283 biegaczy z 122 krajów świata zmierzyło się tej niedzieli z królewskim dystansem w Berlinie, wśród nich znalazło się również dwóch reprezentantów MUKS-u Podkarpacie Jedlicze (wystartowało prawie 700 Polaków). Nasi zawodnicy mieli okazję rywalizować ze znamienitym gronem najlepszych specjalistów od biegania maratonów na świecie. Tegoroczna impreza zgromadziła na starcie rekordową ilość biegaczy, także tych z elity – biegającej regularnie w okolicach rekordu świata. Maratończycy MUKS-u mogą być zadowoleni ze swojego startu. Robert Gleń z nowym rekordem życiowym znalazł się w 1% najlepszych zawodników finiszujących w 43 Maratonie Berlińskim. Niezwykłym hartem ducha wykazał się Wiktor Mosoń, który mimo poważnej kontuzji ukończył bieg w czasie poniżej 4 godzin. Mieliśmy również swojego reprezentanta w Mini Maratonie, z dystansem 4,2 kilometra rozprawił się dziewięcioletni Maksymilian Mosoń.

BMW Berlin Maraton 2016 (miejsca zawodników MUKS-u wraz z czasami):

402. ROBERT GLEŃ (7 POLAK) 2:44:27 (PB)

10485. WIKTOR MOSOŃ 3:49:53

Gorlicki Bieg Górski - 25.09.2016

Zawody odbyły się 25.IX.16 o 10.30. Do wyboru były dwa dystanse 23.7 km oraz 43 km. Pogoda dopisywała, trasa biegła początkowo biegła po płaskim odcinku, od 7 km zaczęło się typowo górskie bieganie. Suma przewyższeń wyniosła 640 m. Rewelacyjnie spisał się Paweł Gładysz który był bezkonkurencyjny, natomiast Marcin Sanocki uplasowałsię na 30 miejscu. Wyniki naszych zawodników były następujące:

1 m. - Paweł Gładysz M.U.K.S. PODKARPACIE JEDLICZE Jedlicze 23KM M1 01:44:04 (11:36 min przewagi nad 2 zawodnikiem)
30 m. - Marcin Sanocki MUKS PODKARPACIE JEDLICZE Jedlicze 23KM M1 02:31:53

Krosnobiega, Piwna Mila - 24.09.2016

W dniu 24.09.2016 na krośnieńskim rynku odbyła sie impreza biegowa. Została ona zroganizowana przez KROSNObiega, Profirehab i Rynek Krosna-Serce Miasta. Oczywiście nie mogło na niej zabraknąć reprezentanta MUKS Podkarpacie Jedlicze. Dzielnie nas reprezentował Mariusz Biskup, który ukończył bieg w świetnym humorze.

Sądecka Dycha o Puchar NEWAG'u, 25.09.2016

Kolejny bieg w którym startowali reprezentanci MUKSu była Sądecka Dycha z Starego Sącza do Nowego Sącza. Na starcie stanęło prawie ponad 300  biegaczy. Jak w poprzednich relacjach na starcie stanęli również zawodnicy z Jedlicza, Mirosław Mróz, Piotr Bril i Marian Jajeśnica. Wyniki naszych zawodników były następujące: