Ringo, Jedlicze, 02.07.2018

Krzysztof Śmigiel
 

46 MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA POLSKI W RINGO - JEDLICZE 2018dsc 0268 dsc 0986

ZDJĘCIA W GALERII fot. Oliwia Bril

Jedlicze było gospodarzem 46 Międzynarodowych Mistrzostw Polski w Ringo i gościło czołówkę polskich i zagranicznych ringowców, którzy rywalizowali o mistrzowskie tytuły w 13 indywidualnych kategoriach wiekowych oraz 6 kategoriach deblowych. Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w ringo do Jedlicza zawitały po raz pierwszy i było to bardzo duże wyróżnienie dla jedlickiego klubu. Łącznie w 20 kategoriach sportowych, wystartowało prawie 200 uczestników z następujących drużyn : Białoruś, TG Sokół Litwa, Niemcy, UKS Goszczyn, Kurpiowskie Towarzystwo Ringo, Warszawskie Towarzystwo Ringo, Klub Sportowy Olimpia Miłki, Parafialny Klub Sportowy Jadwiga Kraków, Uczniowski Klub Sportowy Mogielnica, Legnica, Słupsk, Uczniowski Klub Sportowy Arka Umieszcz, Krasne, Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Podkarpacie Jedlicze.  Organizatorami mistrzostw byli: Polskie Towarzystwo Ringo, MUKS „Podkarpacie” Jedlicze, Partnerzy: Ministerstwo Sportu i Turystyki, Gmina Jedlicze, Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego, Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jedliczu, Starostwo Powiatowe w Krośnie, Wojewódzki Dom Kultury w Rzeszowie, Szkoła Podstawowa w Jedliczu, KS Nafta Splast Jedlicze, Justyna i Maciej Zaremba – Właściciele Kwiaciarni „Floris”.

MMP w ringo rozegrano w dniu 30 czerwca 2018 na stadionie KS Splast Nafta Jedlicze. W uroczystości otwarcia mistrzostw uczestniczyli:

Krystyna ANIOŁ-STRZYŻEWSKA - Prezes Polskiego Towarzystwa Ringo.

Włodzimierz STAROSTA - Prezes Międzynarodowej Federacji Ringo.

Antoni STASCH – Wiceprezes ds. współpracy międzynarodowej

Mariusz WANGRYN - Wiceprezes ds. sportowych

Joanna BRIL – Radna Sejmiku Województwa Podkarpackiego, członek komisji edukacji sportu i kultury fizycznej oraz rozwoju regionalnego.

Jan JUSZCZAK – Starosta Powiatu Krośnieńskiego,

Ryszard ZAGÓRSKI Zastępca Burmistrza Gminy Jedlicze,

Piotr WOŹNIAK Przewodniczący Rady Miejskiej w Jedliczu,

Grzegorz BRIL – asystent trenera kadry narodowej seniorów w biathlonie, 28 krotny medalista MP w biegach narciarskich i biathlonie, uczestnik Mistrzostw Świata, Pucharu Świata, Uniwersjad w biathlonie.

Jolanta SMARZOWSKA – Dyrektor Szkoły Podstawowej w Jedliczu.

Wojciech FLORCZAK – Dyrektor Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jedliczu

Bardzo dobrze przygotowana trawiasta płyta stadionu oraz pogoda na szczeście sprzyjały sportowej rywalizacji. Oprócz rywalizacji indywidualnej i deblowej prowadzona była również punktacja zespołowa i klub z Jedlicze zwyciężył w tej punktacji przed drużynami UKS Goszczyn i Białorusi.

Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Podkarpacie Jedlicze SKŁADA SERDECZNE PODZIĘKOWANIE WSZYSTKIM OSOBOM KTÓRE POMOGŁY W ORGANIZACJI A SZCZEGÓLNIE RODZICOM ZAWODNIKÓW KLUBU.

Oficjalne Wyniki 46 Międzynarodowych Mistrzostw Polski w Ringo - 30.06.2018 Jedlicze.

 WYNIKI 46 MIĘDZYNARODOWYCH MISTRZOSTW POLSKI W RINGO - 30.06.2018 JEDLICZE
 
 
 
Miejsce ŻAK PUNKTY
1 m. Tuleja Michał – MUKS Podkarpacie Jedlicze 10
2 m. Zaremba Antoni – MUKS Podkarpacie Jedlicze 9
3 m. Godlewski Stanisław – Warszawskie Towarzystwo Ringo 8
4 m. Pęśko Adam – UKS Goszczyn 7
5 m. Wewiórski Bartosz – MUKS Podkarpacie Jedlicze 6
6 m. Świeboda Kajetan – MUKS Podkarpacie Jedlicze  5
7 m. Piskorz Filip – UKS Arka Umieszcz 4
8 m. Forystek Maks – UKS Arka Umieszcz 3
9 m. Cygal Dominik - PKS Jadwiga Kraków 2
10 m. Gawor Przemysław - PKS Jadwiga Kraków 1
 Miejsce ŻACZKI PUNKTY
1 m. Zawadzka Maja – UKS Goszczyn 8
2 m. Gromek Kornelia – Kurpiowskie Towarzystwo Ringo 7
3 m. Kobak Oliwia – MUKS Podkarpacie Jedlicze 6
4 m. Nowak Wiktoria – UKS Goszczyn 5
5 m. Kania Magdalena – UKS Arka Umieszcz 4
6 m. Laskowska Julia – Kurpiowskie Towarzystwo Ringo 3
7 m. Betlej Anna – UKS Arka Umieszcz 2
8 m. Jenczyk Barbara – KS Olimpia Miłki 1
 Miejsce MŁODZICY PUNKTY
1 m. Grzelak Dawid – KS Olimpia Miłki 20
2 m. Artsiom Rusak - Białoruś 19
3 m. Wiewiór Michał – UKS Goszczyn 18
4 m. Wojnar Adrian – MUKS Podkarpacie Jedlicze  17
5 m. Parzych Fabian – Kurpiowskie Towarzystwo Ringo 16
6 m. Piatikonis Deiwid – TG Sokół Litwa 15
7 m. Kruczek Matteo – MUKS Podkarpacie Jedlicze 14
8 m. Stankewiczus Mikołaj – TG Sokół Litwa 13
9 m. Parzych Igor – Kurpiowskie Towarzystwo Ringo 12
10 m. Wrona Mikołaj – MUKS Podkarpacie Jedlicze 11
11 m. Gontarek Mateusz – UKS Goszczyn 10
12 m. Orzoł Damian – Kurpiowskie Towarzystwo Ringo 9
13 m. Pawelczyk Wiktor – Kurpiowskie Towarzystwo Ringo 8
14 m. Ordyna Jakub – MUKS Podkarpacie Jedlicze 7
15 m. Buczyński Dominik – MUKS Podkarpacie Jedlicze 6
16 m. Pitrus Oskar – MUKS Podkarpacie Jedlicze 5
17 m. Masłyk Jakub – MUKS Podkarpacie Jedlicze 4
18 m. Milewski Albert – TG Sokół Litwa 3
19 m. Żychowski Eryk – MUKS Podkarpacie Jedlicze  2
20 m. Kuźma Brajan – MUKS Podkarpacie Jedlicze  1
 Miejsce MŁODZICZKI PUNKTY
1 m. Szporko Anna – KS Olimpia Miłki 16
2 m. Sendek Amelia – UKS Goszczyn 15
3 m. Radecka Dominika – UKS Goszczyn 14
4 m. Jenczyk Aleksandra – KS Olimpia Miłki 13
5 m. Maryina Lizaveta - Białoruś 12
6 m. Jankowska Alicja – Kurpiowskie Towarzystwo Ringo 11
7 m. Grzegorzewska Julia – UKS Goszczyn 10
8 m. Bizunowicz Waliwrija – TG Sokół Litwa 9
9 m. Wyleżyńska Natalia – UKS Goszczyn 8
10 m. Metelska Wiktoria – UKS Goszczyn 7
11 m. Lenda Amelia – Kurpiowskie Towarzystwo Ringo 6
12 m. Uskokowa Jelizaweta – TG Sokół Litwa 5
13 m. Krzysztyniak Maja – MUKS Podkarpacie Jedlicze 4
14 m. Madej Katarzyna – MUKS Podkarpacie Jedlicze 3
15 m. Mróz Nikola – MUKS Podkarpacie Jedlicze 2
16 m. Madej Aleksandra – MUKS Podkarpacie Jedlicze 1
 Miejsce KADETKI PUNKTY
1 m. Wewiórska Aleksandra – MUKS Podkarpacie Jedlicze 11
2 m. Dobosz Karolina – MUKS Podkarpacie Jedlicze 10
3 m. Lejman Marta - UKS Olimpia Miłki 9
4 m. Darya Mazol - Białoruś 8
5 m. Rydzewska Martyna - UKS Olimpia Miłki 7
6 m. Bugała Marta – Warszawskie Towarzystwo Ringo 6
7 m. Gromek Amelia – Kurpiowskie Towarzystwo Ringo 5
8 m. Pędzich Kinga – Kurpiowskie Towarzystwo Ringo 4
9 m. Jutkiewicz Emilia – TG Sokół Litwa 3
10 m. Pacholska Joanna – Warszawskie Towarzystwo Ringo 2
11 m. Krystsina Burkun - Białoruś 1
 Miejsce KADECI PUNKTY
1 m. Szporko Bartłomiej – KS Olimpia Miłki 15
2 m. Artsiom Spirydovich - Białoruś 14
3 m. Duszak Przemysław – Kurpiowskie Towarzystwo Ringo 13
4 m. Cieślak Bartłomiej – Warszawskie Towarzystwo Ringo 12
5 m. Trzaska Kacper – UKS Goszczyn 11
6 m.  Polak Grzegorz - PKS Jadwiga Kraków 10
7 m. Wajda Jakub – MUKS Podkarpacie Jedlicze 9
8 m. Janocha Michał – MUKS Podkarpacie Jedlicze 8
9 m. Maciejowski Karol – MUKS Podkarpacie Jedlicze 7
10 m. Kamiński Sebastian – Kurpiowskie Towarzystwo Ringo 6
11 m. Osiecki Mateusz – Warszawskie Towarzystwo Ringo 5
12 m. Bukin Daniel – TG Sokół Litwa 4
13 m. Mróz Kamil – MUKS Podkarpacie Jedlicze 3
14 m. Biskup Jakub – MUKS Podkarpacie Jedlicze 2
15 m. Och Tymoteusz – MUKS Podkarpacie Jedlicze 1
 Miejsce JUNIORZY PUNKTY
1 m. Mruk Dawid – UKS Goszczyn 6
2 m. Dzianis Isayenka - Białoruś 5
3 m. Pliszka Piotr – Kurpiowskie Towarzystwo Ringo 4
4 m. Mocek Gabriel - PKS Jadwiga Kraków 3
5 m. Och Dominik – MUKS Podkarpacie Jedlicze 2
6 m. Materna Damian - Krasne 1
 Miejsce JUNIORKI PUNKTY
1 m. Gładysz Katarzyna - MUKS Podkarpacie Jedlicze 8
2 m. Biskup Jagoda – MUKS Podkarpacie Jedlicze 7
3 m. Wangryn Monika – UKS Goszczyn 6
4 m. Kowalczyk Izabela – Kurpiowskie Towarzystwo Ringo 5
5 m. Romejko Gabriela – KS Olimpia Miłki 4
6 m. Prusaczyk Roksana – Kurpiowskie Towarzystwo Ringo 3
7 m. Jurusik Mariola – UKS Arka Umieszcz 2
8 m. Kania Monika – UKS Arka Umieszcz 1
 Miejsce OTWARTA MĘŻCZYZN PUNKTY
1 m. Pavel Chuduk - Białoruś 16
2 m. Viachaslau Chuduk - Białoruś 15
3 m. Szajek Krzysztof - Legnica 14
4 m. Teklak Andrzej - UKS Mogielnica 13
5 m. Trawczyński Dominik - UKS Mogielnica 12
6 m. Pawlak Piotr - Bartoszyce 11
7 m. Mikutaniec Sebastian - Warszawskie Towarzystwo Ringo 10
8 m.  Cygal Michał - PKS Jadwiga Kraków 9
9 m. Pavel Yarashevich - Białoruś 8
10 m. Komorowski Hubert – UKS Goszczyn 7
11 m. Godlewski Cezary – Warszawskie Towarzystwo Ringo 6
12 m.  Majerski Grzegorz - PKS Jadwiga Kraków 5
13 m. Baranowicz Sylwester – TG Sokół Litwa 4
14 m. Igor Yaruta - Białoruś 3
15 m. Szulda Adrian - Legnica 2
16 m. Mikutaniec Daniel – Legnica 1
 Miejsce OTWARTA KOBIET PUNKTY
1 m. Ina Vilchynskaya - Białoruś 5
2 m. Tatsiana Dzianisava - Białoruś 4
3 m. Wangryn Paulina – UKS Mogielnica 3
4 m. Godlewska Alicja – Warszawskie Towarzystwo Ringo 2
5 m. Kontroniewicz Sylwia - Legnica 1
 Miejsce SENIOR  PUNKTY
1 m. Gil Marek – KS Olimpia Miłki 4
2 m. Ivan Koltun - Białoruś 3
3 m. Bobryk Andrzej– Warszawskie Towarzystwo Ringo  2
4 m. Dukaczewski Mirosław - Warszawskie Towarzystwo Ringo 1
 Miejsce WETERANKA PUNKTY
1 m. Cyrzan Beata - Słupsk 3
2 m. Bobryk Helena – Warszawskie Towarzystwo Ringo 2
3 m. Skrzypek Jadwiga - PKS Jadwiga Kraków 1
 Miejsce WETERAN 2 PUNKTY
1 m. Osak Andrzej - Słupsk 6
2 m. Krakowiak Józef – Warszawskie Towarzystwo Ringo 5
3 m. Ziółko Jan - PKS Jadwiga Kraków 4
4 m. Metel Aleksandr - Białoruś 3
5 m. Stasch Antoni - Niemcy 2
6 m. Bobryk Jan – Warszawskie Towarzystwo Ringo 1
 Miejsce DWÓJKI CHŁOPCÓW DO 13 LAT  
1 m. Piatikonis Deiwid, Stankiewiczus Nikolas – TG Sokół Litwa  
2 m. Wojnar Adrian, Kruczek Matteo – MUKS Podkarpacie Jedlicze   
3 m. Pawelczyk Wiktor, Orzoł Damian – Kurpiowskie Towarzystwo Ringo  
4 m. Gontarek Mateusz, Wiewór Michał - UKS Goszczyn  
5 m. Parzych Igor, Parzych Fabian – Kurpiowskie Towarzystwo Ringo  
6 m. Wrona Mikołaj, Buczyński Dominik– MUKS Podkarpacie Jedlicze  
 Miejsce DWÓJKI DZIEWCZĄT DO 13 LAT  
1 m. Szporko Anna, Jenczyk Aleksandra - UKS Olimpia Miłki  
2 m. Sendek Amelia, Radecka Dominika, UKS Goszczyn  
3 m. Bizunowicz Waliwrija, Liskowa Jelizoweta – TG Sokół Litwa  
4 m. Lenda Amelia, Jankowsak Alicja – Kurpiowskie Towarzystwo Ringo  
5 m. Wyleżyńska Natalia, Grzegorzewska Julia - UKS Goszczyn  
6 m. Krzysztyniak Maja, Mróz Nikola – MUKS Podkarpacie Jedlicze  
7 m. Madej Katarzyna, Madej Aleksandra – MUKS Podkarpacie Jedlicze  
Miejsce DWÓJKI CHŁOPCÓW DO 16 LAT  
1 m. Artsiom Spirydovich, Rusak Artyom - Białoruś  
2 m. Szporko Bartłomiej, Grzelak Dawid – KS Olimpia Miłki  
3 m. Kamiński Sebastian, Duszak Przemysław – Kurpiowskie Towarzystwo Ringo  
4 m. Biskup Jakub, Janocha Michał – MUKS Podkarpacie Jedlicze  
5 m. Maciejowski Karol, Wajda Jakub – MUKS Podkarpacie Jedlicze  
6 m. Osiecki Mateusz, Cieślak Bartłomiej – Warszawskie Towarzystwo Ringo  
 Miejsce DWÓJKI DZIEWCZĄT DO 16 LAT  
1 m. Burkun Krystina, Mazol Darya – Białoruś  
2 m. Pędzich Kinga, Gromek Amelia – Kurpiowskie Towarzystwo Ringo  
3 m. Dobosz Karolina, Wiewiórska Aleksandra – MUKS Podkarpacie Jedlicze  
4 m. Pacholska Joanna, Gugała Marta – Warszawskie Towarzystwo Ringo  
 Miejsce DWÓJKI MĘŻCZYZN  
1 m. Trawczyński Dominik, Godlewski Cezary - UKS Mogielnica, Warszawskie Towarzystwo Ringo  
2 m. Majerski Grzegorz, Szajek Krzysztof - PKS Jadwiga Kraków, Legnica  
3 m. Chuduk Pavel, Chuduk Viachaslau - Białoruś  
4 m. Pawlak Piotr, Cygal Michał - Bartoszyce, PKS Jadwiga Kraków  
5 m. Teklak Andrzej, Szulda Adrian - UKS Mogielnica, Legnica  
6 m. Pavel Yarashevich, Kołtun Ivan - Białoruś  
7 m. Mikutaniec Sebastian, Mikutaniec Daniel - Warszawskie Towarzystwo Ringo, Legnica  
8 m. Dzianis Isayenka, Yaruta Igor - Białoruś  
9 m. Komorowski Hubert, Mruk Dawid – UKS Goszczyn  
10 m. Polak Grzegorz, Mocek Gabriel - PKS Jadwiga Kraków  
11 m. Och Dominik, Pliszka Piotr – MUKS Podkarpacie Jedlicze, Kurpiowskie Towarzystwo Ringo  
 Miejsce DWÓJKI KOBIET  
1 m. Wangryn Paulina, Wangryn Monika – UKS Mogielnica  
2 m. Tatsiana Dzianisava, Ina Vilchynskaya - Białoruś  
3 m. Lizaveta Maryina, Lejman Marta - Białoruś, UKS Olimpia Miłki   
4 m. - Kowalczyk Izabela, Prusaczyk Roksana – Kurpiowskie Towarzystwo Ringo  
5 m. Kontroniewicz Sylwia, Romejko Gabriela - Legnica, UKS Olimpia Miłki  
6 m. Gładysz Katarzyna, Śniecikowska Joanna - MUKS Podkarpacie Jedlicze  
7 m. Kania Monika, Jurusik Mariola – UKS Arka Umieszcz  
 Miejsce PUNKTACJA DRUŻYNOWA  
1 m. MUKS Podkarpacie Jedlicze - 181 pkt.  
2 m. UKS Goszczyn - 132 pkt.  
3 m. Białoruś - 116 pkt.  
4 m.  Kurpiowskie Towarzystwo Ringo - 112 pkt.  
5 m. KS Olimpia Miłki - 89 pkt.  
6 m. Warszawskie Towarzystwo Ringo - 62 pkt.  
7 m. TG Sokół Litwa - 51 pkt.  
8 m. PKS Jadwiga Kraków - 35 pkt.  
9 m. UKS Mogielnica - 28 pkt.  
10 m. Legnica - 18 pkt.  
11 m. UKS Arka Umieszcz - 16 pkt.  
12 m. Bartoszyce - 11 pkt.  
13 m. Słupsk - 9 pkt.  
14 m. Niemcy - 2 pkt.  
15 m. Krasne - 1 pkt.  

Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy "Podkarpacie" Jedlicze

Adres biura:
ul. Tokarskich 5
38-460 Jedlicze
muksjedlicze@wp.pl
Tel. 509 388 936
fax: 13 43 81 120

Odwiedzający

Odwiedza nas 10 gości oraz 0 użytkowników.

Autor i administrator strony: Krzysztof Śmigiel (od 27 marca 2016)

Copyright © 2018 MUKS JEDLICZE. Wszelkie prawa zastrzeżone.

2015 Ringo, Jedlicze, 02.07.2018.
Powered by Joomla 1.7 Templates buy reliable web hosting