BW

POWIATOWE ZAWODY W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH.

img 20171002 105504

zdjęcia w galerii.

Dnia 2 października 2017 roku w parku obok hali GOSiR w Jedliczu, w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej oraz Igrzysk Dzieci odbyły się powiatowe zawody w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców. Każda drużyna składała się z 10 zawodników, którzy rywalizowali na trasie około 800 m. Zawody otworzył pan Piotr Bril. Do rywalizacji stanęło 7 ekip ze szkoły podstawowej. W zawodach wzięli udział uczniowie z Jedlicza, Długiego, Posady Górnej, Lubatowej, Jaślisk, Zalesia, Miejsca Piastowego. Rywalizacja była bardzo zacięta, a wszyscy zawodnicy walczyli o jak najlepszą pozycje dla swojej drużyny. Nasi zawodnicy wykonali swój plan bardzo dobrze: wszystkie drużyny z Jedlicza zajęły miejsca na podium: chłopcy VI klasa i młodsi – zajęli III miejsce, a dziewczęta i chłopcy z klas VII SP – III gimnazjum - zdobyli tytuł wicemistrzów powiatu krośnieńskiego w sztafetowych biegach przełajowych. Drugie miejsce daje również prawo dalszego startu drużynom w zawodach rejonowych, które odbędą się 9 października w Krośnie.