Biegi uliczne, Krynica Zdrój, 8-10.09.2017

PB

8 PKO FESTIWAL BIEGOWY - KRYNICA ZDRÓJ Z UDZIAŁEM ZAWODNIKÓW MUKSu.

7 miejsce ROBERTA GLENIA i 1 miejsce w kategorii 40-49 na dystansie 34 kilometrów.

5 miejsce ROBERTA JANOCHY i 1 miejsce w kategorii M 50 w nordic walking.

jaworzyna nw 7img 20170909 164909

img 20170909 150245

zdjęcia w galerii

Trzydniowe zmagania biegowe w Krynicy Zdroju w dniach 8-10.09.2017r. zgromadziły kilkanaście tysięcy biegaczy z wielu krajów. Zawodnicy startowali w około 30 różnych biegach na dystansach od 300 metrów do 100 kilometrów. Piękna impreza sportowa "Festiwal Biegowy" zorganizowana była z dużym rozmachem i profesjonalizmem. Na starcie pojawili się zawodnicy z MUKS Podkarpacie Jedlicze. Rewelacyjne zaprezentował się Robert Gleń który na dystansie 34 kilometrów uplasował się na 7 miejscu a zwyciężył w kategorii (40-49). Na uwagę zasługuje również bardzo dobry wynik Justyny Jasłowskiej która na dystansie 34 kilometrów uplasowała się wśród kobiet na 20 miejscu. Natomiast Robert Janocha, który wystartował w nardic walking na górę Jaworzyna uplasował się na 5 miejscu i zwyciężył w kategorii M50. Wyniki zawodników z MUKSu były następujące: