Kolarstwo górskie - 06 maj 2012r.
2012-05-06 10:51:26
Drużynowo Jedlicze TEAM zajęła 6 miejsce w inaugurującym wyścigu kolarstwa górskiego Cyklokarpaty.pl. 397 zawodników stanęło na starcie Rzeszowskiego Maratonu kolarstwa górskiego w ramach kolejnej edycji Cyklokarpat 2012. W niedzielę 22 kwietnia 2012 r. do rywalizacji przystąpiło 387 zawodników, a wśród nich 10 kolarzy górskich Jedlicze TEAM. Do wyboru były 3 trasy: hobby licząca 26 km (450 m przewyższenia), mega 55 km (1400 m przewyższenia) oraz giga 79 km (2200 m przewyższenia). Start honorowy nastąpił z Rzeszowskiego Rynku, honorowy był również przejazd za pojazdami policji do ul. Rodzinnej, skąd nastąpił start ostry. Trasa prowadziła w kierunku Chmielnika i dalej Magdalenki i miejscowości Cierpisz, by po kilkudziesięciu kilometrach powrócić do Rzeszowa. Przygotowana trasa okazała się wymagająca i trudna technicznie, a nasi zawodnicy zajęli odpowiednio miejsca:

Dystans HOBBY
Kategoria HM1 5 miejsce Bartosz Bożek (czas: 01:33:32), 14 miejsce Michał Janocha (czas: 02:11:31),
Kategoria HM2 44 miejsce Jakub Goleń (czas: 01:36:57), 87 miejsce Łukasz Janocha (czas: 02:11:34)