Czwórbój lekkoatletyczny - 30 maj 2011r.
2011-05-31 22:28:36
Gminne zawody w czwórboju lekkoatletycznym dziewcząt i chłopców.

Dnia 18 maja 2011 r. w Jedliczu odbyły się gminne zawody w 4 – boju lekkoatletycznym dziewcząt i chłopców. Każda drużyna składała się z 6 – ciu zawodników, każdy z nich startował na 60 m, rzucał piłeczką palantową, skakał w dal i biegał na 600 m (dziewczęta), 1000 m (chłopcy). Następnie wyniki były zamieniane na punkty – wygrała drużyna, której zawodnicy wspólnie zdobyli największą ilość punktów.
SP Jedlicze reprezentowały następujące uczennice: Klaudia Sztaba, Katarzyna Gładysz, Izabela Paradysz, Klaudia Janas, Bril Oliwia, Paula Pasterczyk i Karolina Wresiło.
W skład drużyny chłopców weszli: Wojciech Gęsiak, Adrian Kruczek, Jakub Maciejowski, Jakub Duplaga, Eryk Socha, Dawid Jajeśnica, Pietrzyk i Godek.
Poza naszą szkołą w turnieju wzięli udział uczniowie: SP Żarnowiec, SP Dobieszyn,
SP Potok, SP Jaszczew, SP Długie, SP Moderówka, SP Piotrówka.

VII. SP Moderówka 547 pkt.
Najlepszy wynik punktowy wśród wszystkich startujących zawodników uzyskali: Patrycja Kudroń z SP Żarnowiec i Wojciech Gęsiak z SP Jedlicze.
Drużyny, które zajęły I miejsca uzyskały awans do zawodów powiatowych. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.