Kolarstwo Górskie - 29 czerwiec 2010r.
2010-07-11 18:24:15
II edycja maratonu z cyklu cyklokarpaty.pl

6 czerwca 2010 Odbyła się II edycja maratonu z cyklu cyklokarpaty.pl Pomimo parodniowych opadów deszczu wielu zawodników nie przestraszyło się i licznie bo ok 200 osób stanęło na starcie w Kątach gmina Nowy Żmigród by powalczyć na bardzo wymagającej kondycyjnie jak i technicznie trasie. Na starcie nie zabrakło zawodników reprezentujących Jedlicze którzy uplasowali się na bardzo dobrych pozycjach w swoich kategoriach.

Krzysztof Gajda na długim dystansie GIGA w swojej kat. M2 uplasował się na miejscu 7
Sławomir Skóra również na dystansie Długim GIGA kat. M2 Uplasował sie na miejscu 9
Bartłomiej Krawczyk na dystansie średnim MEGA kat. M1 uplasował się na miejscu 10
Marcin Kobak startujący na średnim dystansie MEGA kat. M3 uplasował się na miejscu 22

III edycja GP o Puchar Smoka.

13 czerwca 2010 Odbyła się III edycja GP o Puchar Smoka w miejscowości Folusz. Na tej jak że pięknej trasie o charakterze prawdziwego XC wzięło udział 3 zawodników Bike Team Jedlicze plasując się na poszczególnych miejscach: