Biegi Przełajowe 20 kwiecień 2010r.
2010-04-20 21:20:13
W bardzo trudnych warunkach pogodowych odbyły się rejonowe zawody w sztafetowych biegach przełajowych, szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich – 19.04.2010r. - Trzcinica. Zespół Szkół Publicznych w Jedliczu reprezentowały trzy drużyny: drużyna chłopców ze Szkoły Podstawowej, drużyna dziewcząt z Gimnazjum i drużyna chłopców z Gimnazjum. Wszyscy uczestnicy biegali w bardzo trudnych warunkach: było mokro, ślisko, błotnisto i cały czas padał deszcz. Wiele życzeń pozostawiała organizacja zawodów(brak szatni, problemy z numerkami dla szkół. Jednak nasi uczniowie wypadli bardzo dobrze i każda z naszych drużyn zajęła miejsca premiowane awansem do Finału Wojewódzkiego. W każdej kategorii startowało 8 szkół.

Drużyna chłopców z SP pod opieką pana Andrzeja Sucha zajęła II miejsce. Szkołę Podstawową reprezentowali: Płaziak Michał, Fic Patryk, Biedroń Grzegorz, Gęsiak Wojciech, Smyka Kacper, Panek Daniel, Bil Konrad, Klimczyk Witold, Czech Adrian, Godek Mateusz, Woźniak Piotr.

Drużyna dziewcząt z Gimnazjum pod opieką pani Beaty Wosiewicz zajęła II miejsce. Gimnazjum reprezentowały: Goleń Karolina, Maciejowska Kamila, Duda Katarzyna, Kudroń Magdalena, Markowicz Elżbieta, Wierdak Gabriela, Woźniak Katarzyna, Garbacik Sylwia, Gierlicka Magdalena, Syrek Paulina i Anna Jeż.

Drużyna chłopców z Gimnazjum pod opieka pana Roberta Glenia zajęła I miejsce. Gimnazjum reprezentowali: Maciejowski Przemysław, Roman Patryk, Czechowicz Patryk, Bil Norbert, Trybus Paweł, Bugiel Przemysław, Mirowski Łukasz, Haczela Mateusz, Gierlicki Radosław, Bril Dawid i Jakub Krawczyk.

Na koniec należy zaznaczyć że nigdy Zespół Szkół Publicznych w Jedliczu nie miał 3 sztafet w finale wojewódzkim, więc jest to już bardzo duży sukces.
Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w Finale Wojewódzkim, który odbędzie się 23 kwietnia 2010 r. w Przemyślu.