Piłka Siatkowa - 23 marca 2010r.
2010-03-23 08:13:25
Czwarta runda ligi piłki siatkowej dziewcząt.
Dania 18 marca 2010 r. o godz. 12.30, na hali GOSiR odbyła się już IV runda ligi piłki siatkowej dziewcząt. W rozgrywkach udział wzięły drużyny z trzech szkół z terenu gminy Jedlicze: Gimnazjum Jaszczew, Gimnazjum Potok i Gimnazjum Jedlicze.
W kolejce tej nie wystartowało Gimnazjum w Moderówce, w związku z tym mecze z nim zostały potraktowane jako walkowery.

Drużyny grały systemem „każdy z każdym”, do dwóch wygranych setów. Sety były rozgrywane do 25 punktów. System przyznawania punktów za mecze: za zwycięstwo 2-0 drużyna otrzymuje 3 pkt, za zwycięstwo 2-1 otrzymuje 2 pkt, za wygranie jednego seta – 1 pkt, za przegrany mecz – 0 pkt.