Piłka ręczna - 10 luty 2010r.
2010-02-10 20:25:17
Powiatowe zawody w piłkę ręczną dziewcząt.
Dnia 10 lutego 2010 r. na sali gimnastycznej Gimnazjum w Lubatowej odbyły się powiatowe zawody w piłkę ręczną dziewcząt. Udział w rozgrywkach wzięło 7 drużyn z terenu powiatu krośnieńskiego. Grały one w dwóch grupach, mecze trwały 2x6 minut.
Nasze gimnazjum reprezentowały następujące uczennice: Kloczkowska Wioletta, Kudroń Magdalena, Szajna Paula, Cichoń Paulina, Klaudia Lichoń, Goleń Karolina, Maciejowska Kamila, Banasiak Sylwia, Jeż Anna, Kowalczyk Aurelia, Kubacka Karolina, Petrycka Maria, Gabor Aleksandra i Syrek Paulina.
Nasze dziewczyny rozgrywały mecze w pierwszej grupie, gdzie było 4 drużyny. Grupa była bardzo wyrównana, a walka bardzo ostra. O wynikach końcowych decydowały pojedyncze bramki. Nasze zawodniczki walczyły bardzo dzielnie i do ostatniej minuty. Ostatecznie zajęły 5 miejsce i tylko jedna bramka zadecydowała o tym, że nie awansowały do finałów.