Srebro dla dziewcząt w Gimnazjadzie wojewódzkiej - 22 luty 2006r.
2006-03-17 20:38:41
Srebro dla dziewcząt w Gimnazjadzie wojewódzkiej.

Dziewczęta z Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportowego "Podkarpacie" wywalczyły srebrny medal na Gimnazjadzie Wojewódzkiej w narciarstwie biegowym, która odbyła się 22 lutego br. w Ustrzykach Dolnych.
W zawodach wzięło udział 13 szkół z całego województwa. W klasyfikacji druzynowej dziewczęta zajęły II miejsce. Indywidualnie, spośród 62 zawodniczek, Dominika Bril zajęła czwarte miejsce, a Joanna Słowik była dziesiąta.
Chłopcy zajęli czwarte miejsce spośród 18 drużyn zgłoszonych do zawodów. Najlepiej z Jedlicza wystartowali: Damian Pasterczyk, który zajął 16 miejsce oraz Mateusz Krawczyk, który był 17, na 96 startujących zawodników.
Zawody odbywały się techniką klasyczną na dystansie 3 kilometrów. Impreza zaliczana jest do współzawodnictwa szkół województwa podkarpackiego.