Piłka siatkowa - 3 grudzień 2009r.
2009-12-08 07:17:08
Druga runda ligi piłki siatkowej dziewcząt.

Dania 3 grudnia 2009 r. o godz. 13.00, na hali GOSiR odbyła się II runda ligi piłki siatkowej dziewcząt. W rozgrywkach udział wzięły drużyny z czterech szkół z terenu gminy Jedlicze: Gimnazjum Jaszczew, Gimnazjum Potok, Gimnazjum Moderówka i Gimnazjum Jedlicze.

Drużyny grały systemem „każdy z każdym”, do dwóch wygranych setów. Sety były rozgrywane do 20 punktów. Od tej kolejki zmienił się system przyznawania punktów za mecze, w związku z tym: za zwycięstwo 2-0 drużyna otrzymuje 3 pkt, za zwycięstwo 2-1 otrzymuje 2 pkt, za wygranie jednego seta – 1 pkt, za przegrany mecz – 0 pkt. Punkty za pierwszą kolejkę pozostały niezmienione.
Gimnazjum Jedlicze reprezentowały następujące uczennice:
Garbacik Sylwia, Kimak Izabela, Kloczkowska Wioletta, Kudroń Magdalena, Szajna Paula, Kubacka Karolina, Petrycka Maria, Jeż Anna i Syrek Paulina.

4. JASZCZEW 2 pkt. 2 - 12 182 – 261
Organizatorzy: p. Beata Wosiewicz i p. Marek Wojdyła dziękują wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji i sprawnego przebiegu rozgrywek.
Kolejna runda rozgrywek przewidziana jest na początek stycznia 2010 r., w hali GOSiR w Jedliczu. III runda piłki siatkowej będzie równocześnie gminnymi zawodami w piłkę siatkową, drużyna która wygra tę rundę będzie reprezentować naszą gminę na zawodach powiatowych szkół gimnazjalnych. Również zawody powiatowe w piłkę siatkową dziewcząt i chłopców odbędą się w Jedliczu na hali GOSiR. Wszystkich serdecznie zapraszamy. Organizatorami zawodów byli: Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jedliczu, Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy "Podkarpacie" Jedlicze oraz nauczyciele wychowania fizycznego z terenu gminy Jedlicze.