Zawody Strzeleckie - 17 września 2005r.
2006-03-17 16:55:46
Zawodnicy MUKS "Podkarpacie" Jedlicze wzieli udział w zawodach strzeleckich na szczeblu wojewódzkim, które odbyły się na strzelnicy Zarządu Powiatowego Ligi Obrony Kraju w Ropczycach 17 września 2005r.
Jedliccy strzelcy rywalizowali w konkurencji Pisolet sportowy (Psp) oraz Karabinek sportowy (Ksp) w nastepujących kategoriach wiekowych: młodzik- młodziczka, junior młodszy-juniorka młodsza, junior-juniorka, senior-seniorka. Nasi zawodnicy startowali drużynowo oraz indywidualnie w poszczególnych kat. wiekowych. Drużynowo MUKS "Podkarpacie" Jedlicze zajął III miejsce.
Wyniki indywidualne:
W kategorii Psp-30 juniorek młodszych II miejsce zajęła Anna Chudy, w Psp-30 juniorów mł. Michał Słowik zajał I miejsce,w Psp-30 juniorek Monika Chudy wywalczyła I miejsce, Dariusz Zajdel w Psp-30 juniorów zajął I m-ce, w Psp-30 seniorów na I lokacie uplasował sie trener MUKS- Bogusław Dziura, w Ksp-60 juniorów mł. Maciej Czech zajął III miejsce, Katarzyna Sobczak w Ksp-60 juniorek mł. zajeła IV miejsce. W kategorii Ksp-60 juniorów mielismy aż 3 zawodników zajęli oni kolejno: IV miejsce-Wojna Daniel Wojnar , V miejsce- Krzysztof Paradysz oraz Karol Uram na VI pozycji. W Ksp-60 juniorek Maryla Kocowska zajęła II pozycję.
Zawody przebiegły w sportowej atmosferze nad czym pilnie czuwała obsada sędziowska oraz trenerzy poszczególnych klubów.
Nie dopisała jedynie pogoda, która dawała sie we znaki również organizatorom.
Już teraz w klubie rozpoczynają sie przygotowania do następnych zawodów. Będzie to V runda Podkarpackiej Ligi Strzeleckiej, która odbedzie sie w Jedliczu.