Narciarze w Klimkówce - 22luty 2005r.
2006-03-17 08:56:06
22 lutego w Klimkówce odbyły się Zawody w Narciarstwie Biegowym. Naszą Gminę reprezentował Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy "Podkarpacie" Jedlicze.
W zawodach wzięło udział 50 zawodników MUKS, na blisko 200 startujących w zawodach.
Zawody były bardzo dobrze przygotowane i poprowadzone. Zawodnicy z Jedlicza w większości kategorii zdominowali je - powiedział Prezes MUKS Piotr Bril.
W kategorii klas IV i młodszych wśród dziewczynek najlepsza okazała się Magdalena Kudroń, druga na mecie była Izabela Bil. V miejsce zajęła Oliwia Bril, a VI miejsce Dominika Kubacka. Obie dziewczynki wraz z Izabelą Marcisz były najmłodszymi uczestniczkami zawodów.
W kategorii klas IV i młodszych wśród chłopców I miejsce zajął Dawid Bril, II miejsce wywalczył Norbert Bil, III miejsce Jakub Krawczyk, IV miejsce Jakub Kubacki, a na miejscu VI uplasował się Patryk Czechowicz.
W kategorii klas V i VI wśród dziewcząt najszybciej linię mety przekroczyła Dominika Bril, II miejsce zajęła Kamila Szajna, III miejsce - Joanna Słowik, V miejsce - Katarzyna Roman.
Wśród chłopców najlepszy zawodnik z Jedlicza zajął miejsce III - był nim Bartłomiej Wodziński.
W kategorii Gimnazjum zarówno wśród dziewcząt jak i chłopców zawodnicy z Jedlicza uplasowali się poza pierwszą szóstką.
W punktacji zespołowej Jedlicze zajęło I miejsce.
Obecnie przygotowujemy się do zawodów w Nowym Sączu, które odbędą się 26 lutego - mówi prezes Bril.