Łucznictwo - 07.03.2016
2016-03-07 20:05:24
Halowe zawody łucznicze w Humniskach.

W sobotę 5 marca br. w hali sportowej Zespołu Szkół nr 1 w Humniskach odbyły się XVI Halowe Zawody Łucznicze o Puchar Burmistrza Brzozowa. W ramach tych zawodów rozegrane zostały także III Indywidualne Halowe Mistrzostwa Rzeszowskiego Okręgowego Związku Łuczniczego. W rywalizacji wzięło udział 94 łuczników, a wśród nich 13 zawodników z Jedlicza. Z naszych łuczników najlepiej spisali się Michał Stach, Bruno Wrzecionko i Hubert Grzeliński, którzy w swoich kategoriach zajęli drugie miejsca oraz Malwina Kubit i Bartłomiej Gruchlik, którzy uplasowali się na trzecich miejscach. Wyjazd na zawody zorganizował Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jedliczu.
Łucznicy MUKS Podkarpacie Jedlicze, odpowiednio w swoich kategoriach, zajęli następujące miejsca: