Narciarstwo biegowe - 15.12.2015
2015-12-15 22:55:18
Dobrze zaprezentowali się narciarze z Jedlicza Dawid Bril, Wojciech Pelczar podczas pierwszych zawodów Fis w włoskim Santa Catarina - 12,13.12.2015

Pierwszy dzień trzydniowych zawodów FIS w włoskiej Santa Catarina to sprinty stylem dowolnym na nietypowym dystansie 800 metrów.

W gronie prawie 60 zawodników najlepiej z Polaków zaprezentował się zawodnik z Jedlicza Dawid Bril który zajął 32 miejsce. Dawidowi do awansu zabrakło dwie dziesiąte sekundy, byłoby z pewnością lepiej gdyby nie problemy żołądkowe zawodnika. Natomiast Wojciech Pelczar sklasyfikowany został na 56 miejscu.

W drugim dniu narciarze w ramach zawodów FIS we włoskiej Santa Caterina rywalizowali w biegu dystansowym, stylem klasycznym na dystansie 15 kilometrów. Dawid Bril zajął 31 miejsce natomiast Wojciech Pelczar zajął 36 miejsce. Gratulujemy.