Piłka nożna - 24 marzec 2007r.
2007-03-24 20:55:27
W dniu 24 marzec br. w hali GOSIR Jedlicze odbył się turniej piłki nożnej halowej w ramach akcji "Rusz się Człowieku" organizowanej przez "PZU". Uczestnikami zawodów byli uczniowie gimnazjum Zespołu Szkół Publicznych w Jedliczu. Udział wzięło 13 drużyn. Współorganizatorami byli: Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jedliczu oraz Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy "Podkarpacie" Jedlicze. Turniej rozgrywany był w trzech grupach, drużyna liczyła 4 zawodników plus 2 rezerwowych, czas gry 7 minut. Zwyciezcy poszczególnych grup grali w finale. Sędziami zawodów byli Robert Gleń i Piotr Bril. Wyniki były następujące:

I miejsce - IIIa

(Kiciński Dominik, Garbacik Daniel, Smolik Artur, Raś Dawid, Wiatr Damian, Lorens Marek, Jasłowski Radosław)

II miejsce - Ic

(Gancarz Przemysław, Cichoń Wojciech, Betlej Paweł, Gierlicki Michał, Linberger Damian, Jamrogiewicz Rafał)

III miejsce - IIId

(Kloczkowski Mateusz, Kochanek Arkadiusz, Zawada Michał, Zima Grzegorz,Pawłowski Dawid, Ciepłucha Wojciech)

XIII miejsce - Ia

Królem strzelców został Kloczkowski Mateusz zdobywca 9 bramek.

Turniej piłki nożnej dla dziewcząt z Gimnazjum w Jedliczu.

Dnia 26 marca 2007 r. na hali GOSiR w Jedliczu, w ramach akcji PZU „ Rusz się człowieku” został rozegrany turniej piłki nożnej halowej dla dziewcząt z Gimnazjum w Jedliczu.
W turnieju wystąpiło 10 drużyn – 64 zawodniczki, sędziowali p. B.Wosiewicz i
p.M.Wojdyła.
Najpierw dziewczęta rywalizowały w dwóch grupach, grając systemem każdy z każdym. Mecze były rozgrywane po 7 minut na ½ hali.

GRUPA A GRUPA B
1. Szamanki I D 1. Dzikie koty I E
2. Lol I B + II C 2. Grande III D
3. Diabełki II F + II A 3. Oszołomki II E + II D
4. Bąbelki I C 4. Małpiszonki III E
5. Batmanki III A+ III B+ II B 5. No Name I A

Do rozgrywek finałowych awansowały 2 pierwsze drużyny z każdej grupy. Mecze finałowe były rozgrywane po 10 minut na dużym boisku. Walkę o I miejsce stoczyły Batmanki z Diabełkami. Wynik: 1-0.
Natomiast w meczu o III miejsce potrzebne były dodatkowe rzuty karne, gdyż spotkanie zakończyło się wynikiem 0-0, w karnych lepsza okazała się drużyna Grande 2-1.Sędziami zawodów byli Beata Wosiewicz i Marek Wojdyła.

I Miejsce - BATMANKI ( Bukielska Katarzyna, Bugiel Jolanta, Prątnik Ela, Żychowska Katarzyna, Warchoł Angelina, Wojtowicz Marzena )

II Miejsce – DIABEŁKI ( Mróz Agnieszka, Możdżeń Katarzyna, Przybyła Wiola, Roman Katarzyna, Woźniak Marta, Tłuściał Anita )

III Miejsce – GRANDE ( Szal Beata, Głowacka Katarzyna, Paluch Monika, Dobrowolska Agnieszka, Limberger Liwia, Czechowska Renata )

IV Miejsce – MAŁPISZONKI ( Bożek Natalia, Młocek Aleksandra, Kubacka Natalia, Bachniak Jadwiga, Wełnicka Alicja, Żółkos Elwira )

Królową celności została LIWIA LIMBERGER z kl. II E, zdobyła w całym turnieju 7 bramek.