Biegi uliczne - 29 lipiec 2015r.
2015-07-29 22:43:51
XXIII Ogólnopolski Bieg Szlakiem Marii Konopnickiej z udziałem zawodników MUKS Podkarpacie Jedlicze, 25.07.2015r.

Upał nie zniechęcił ponad 80 śmiałków którzy pojawili się na starcie XXIII Ogólnopolskiego Biegu Szlakiem Marii Konopnickiej, trasa liczyła 10,4 km.
Najszybciej trasę pokonał Ukrainiec Wiktor Starodubcew (czas 34:52), dla którego była to już kolejna wygrana w tych zawodach. Jako drugi na mecie w Dobieszynie zameldował się tegoroczny triumfator Jedlickiej Siódemki Hubert Wierdak – z czasem 35:56. Na najniższym stopniu podium stanął Paweł Smędowski z wynikiem 36:22. Najlepsza wśród kobiet była Katarzyna Albrecht.

Najszybszym biegaczem z Gminy Jedlicze okazał się reprezentujący MUKS Podkarpacie Jedlicze Wojciech Pelczar. Rezultat 38:38 pozwolił mu uplasować się na 8 miejscu w klasyfikacji generalnej. Na starcie pojawili się również zawodnicy MUKSu.