Narciarstwo biegowe - 7 luty 2007r.
2007-02-09 21:39:37
W dniu 7 luty br. w Ustianowej odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej w narciarstwie biegowym. Bardzo dobrze spisali się zawodnicy z Zespołu Szkół Publicznych w Jedliczu. W punktacji zespołowej chłopcy idziewczęta zdobyli wicemistrzostwa województwa. Do punktacji zespołowej zaliczana jest suma czasu czterech zawodników . Wśród chłopców Szkół podstawowych Jedlicze zdobyło srebrny medal. Indywidualnie zawodnicy z Jedlicza zdobyli następujące miejsca: srebrny medal zdobył Jakub Krawczyk, brązowy Dawid Bril, 4m.- Norbert Bil, 8m.- Patryk Czechowicz, 12m.- Konrad Bil, 19m.- Jakub Kubacki, 35m.- Maciej Kwiatkowski. Punktowali dla Jedlicza: Jakub Krawczyk, Dawid Bril, Norbert Bil, Patryk Czechowicz. W tej kategorii startowało 77 zawodników.
Wśród dziewcząt Szkół podstawowych Jedlicze również zdobyło srebrny medal. Indywidualnie zawodniczki z Jedlicza zdobyły następujące miejsca: 4m.- Madgalena Kudroń, 5m.-Izabela Bil, 14m.-Kamila Maciejowska, 21m.-Oliwia Bril, 27m.-Dominika Kubacka, 37m.-Elżbieta Hap. Wyniki zespołowe: