Mini Piłka Siatkowa - 7 kwiecień 2014r.
2014-04-07 20:44:10
W dniu 5 kwietnia w Leżajsku odbył się II turniej minisiatkówki KINDER+SPORT chłopców . W zawodach uczestniczyły dwie drużyny MUKS GOSiR Jedlicze . W zawodach dwójek startowało 38 drużyn z województwa podkarpackiego . Nasi siatkarze sprawili ogromną niespodziankę, zajmując drugie miejsce , ulegając w finale drużynie AKS Resovia 12:8 .

Wcześniej w eliminacjach zwyciężyli Strzyżów V 16:6 , SP2 Rzeszów IV 19:3 , Leżajsk II 16:8 , SP2 Rzeszów II 16:9
Leżajsk I 13:9 i SP2 Rzeszów III 11:9.Drużynę z Jedlicza reprezentowali : KLEKOT Bartosz , JANOCHA Michał , rezerwowy WAJDA Jakub .

W zawodach trójek rywalizowało 16 zespołów . Nasi siatkarze po porażce z pierwszą drużyną Stalowej Woli 7:12 i zwycięstwie nad drugą drużyną Leżajska 12:6 , pechowo przegrali z AKS Resovia III 8:9 i nie weszli do ćwierćfinału,

zajmując 9 miejsce w turnieju . Drużynę z Jedlicza reprezentowali : GÓRA Kamil , TOMKIEWICZ Szymon , BIERNACKI

Michał .

W pierwszym turnieju w Rzeszowie drużyna dwójek zajęła 9 miejsce a trójki 6 miejsce . Po trzecim turnieju rozegrany
zostanie finał , w którym uczestniczyć będzie 8 najlepszych dwójek i trójek . Trzy najlepsze drużyny w każdej kategorii wezmą udział w zawodach ogólnopolskich .