Łucznictwo - 23 wrzesień 2013r.
2013-09-23 19:56:46
Dwa srebrne medale łuczników.
W Krakowie 21.09.br. odbył się łuczniczy Jesienny Młodzieżowy Turniej Lajkonika. W turnieju wystartowało 270 zawodników z 30 klubów z Polski i klubu z Ukrainy. W tym licznym gronie wystartowało 5 łuczników MUKS Podkarpacie Jedlicze, dla których były to pierwsze tak duże zawody. Bardzo dobrze strzelali Malwina Kubit i Michał Stach, którzy w kategorii dzieci młodszych zajęli drugie miejsca i zdobyli srebrne medale. Godny podkreślenia jest fakt, że na odległości 5m, jako jedyni uzyskali maksymalną ilość punktów, strzelając same "10". Dobrze spisał się też Tymoteusz Och, który zajął ósme miejsce. Strzelający w kategorii dzieci starszych Dominik Och
i w kategorii młodzik Michał Orzechowicz nie zajęli miejsca premiowanego dyplomem, ale wykazali się ambitną sportową postawą i zdobyli cenne doświadczenie startowe.
Dziękujemy rodzicom za dowiezienie dzieci na zawody, a panu Czesławowi Stach za systematyczną pomoc przy organizacji treningów.