Narciarstwo biegowe - 10 luty 2013r.
2013-02-10 21:44:22
BRĄZOWY MEDAL ZDOBYLI W SZTAFECIE SPRINTERSKIEJ DAWID BRIL I NORBERT BIL PODCZAS XIX OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY W NARCIARSTWIE BIEGOWYM - 4-10 LUTY 2013r., Ustrzyki Dolne.

Trzech zawodników z Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportowego "Podkarpacie" Jedlicze Dawid Bril, Norbert Bil i Wojciech Pelczar brało udział w XIX Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w narciarstwie biegowym, która odbyła się w Ustrzykach Dolnych. Nasi zawodnicy spisali się bardzo dobrze zdobywając brązowy medal w sztafecie sprinterskiej w składzie Norbert Bil i Dawid Bril. Jedliczanie startowali również w sprintach gdzie zajęli następujące miejsca:
Dawid Bril był szósty, Norbert Bil siódmy w kat. junior A, natomiast Wojciech Pelczar w kategorii junior B zajął siódme miejsce. W kolejnym biegu na dystansie 5 km.-styl klasyczny Wojciech Pelczar zajął miejsce 19. Następnymi biegami były biegi interwałowe stylem dowolnym w którym na dystansie 10 km. najlepiej z naszych zawodników spisał się Dawid Bril zajmując siódme miejsce w kat. junior A a Norbert Bil uplasował się na 21 miejscu, natomiast w kategorii junior B Wojciech Pelczar zajął 30 miejsce.