Koniec roku szkolnego 2018/2019

Piotr Bril

KONIEC ROKU SZKOLNEGO 2018/2019 W SZKOLE PODSTAWOWEJ W JEDLICZU TO CZAS PODSUMOWAŃ SPORTOWYCH.

image006 image005

image008 image007

 

Koniec roku szkolnego to czas podsumowań sportowych. Warto wrócić do tego, co najlepsze, czyli osiągnięć naszych uczniów; a w bieżącym roku było się czym pochwalić. Dla młodych sportowców zawody z kalendarza Podkarpackiego Wojewódzkiego Szkolnego Związku Sportowego zatwierdzonego przez Kuratora Podkarpackiego, są tym samym co dla uczniów olimpiady przedmiotowe. Należy zaznaczyć iż uczniowie  SP Jedlicze w Igrzyskach Dzieci na 605 sklasyfikowanych szkół uplasowali się na 8 miejscu a w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w gronie 635 sklasyfikowanych szkół zajęli 9 miejsce. Po raz pierwszy w historii szkoły Podstawowej w Jedliczu, zarówno w Igrzyskach Dzieci i Igrzyskach Mlodzieży Szkolnej nasza szkoła uplasowała się w pierwszej dziesiątce. Jest to ogromny sukces uczniów jak również nauczycieli wychowania fizycznego: Elżbiety Pitrus, Elżbiety Biernackiej, Roberta Glenia i Piotra Brila. Ogółem nasi sportowcy wystartowali w 52 zawodach sportowych z czego w 12 finałach wojewódzkich i 2 ogólnopolskich. SP Jedlicze była organizatorem 21 zawodów szczebla gminnego i powiatowego.

 

Laureaci Igrzysk Młodzieży Szkolnej

  1. Janocha Michał

I m Finał Wojewódzki IMS w sztafetowych biegach przełajowych - Kolbuszowa 2018

I m Finał Wojewódzki IMS w biegach narciarskich - Ustjanowa 2019

III m Półfinał Wojewódzki ( VIII w województwie) IMS w piłce ręcznej- Sanok 2019

  1. Biskup Jakub

I m Finał Wojewódzki IMS w sztafetowych biegach przełajowych - Kolbuszowa 2018

I m Finał Wojewódzki IMS w biegach narciarskich - Ustjanowa 2019

I m Finał Wojewódzki IMS w drużynowych biegach przełajowych - Pustynia 2019

III m Finał Ogólnopolski IMS w narciarstwie biegowym - Białka Tatrzańska 2019

3.Och Tymoteusz

I m Finał Wojewódzki IMS w sztafetowych biegach przełajowych - Kolbuszowa 2018

I m Finał Wojewódzki IMS w biegach narciarskich - Ustjanowa 2019

I m Finał Wojewódzki IMS w drużynowych biegach przełajowych - Pustynia 2019

III m Finał Ogólnopolski IMS w narciarstwie biegowym - Białka Tatrzańska 2019

  1. Mróz Kamil

I m Finał Wojewódzki IMS w sztafetowych biegach przełajowych - Kolbuszowa 2018

I m Finał Wojewódzki IMS w biegach narciarskich - Ustjanowa 2019

I m Finał Wojewódzki IMS w drużynowych biegach przełajowych - Pustynia 2019

III m Finał Ogólnopolski IMS w narciarstwie biegowym - Białka Tatrzańska 2019

  1. Maciejowski Karol

I m Finał Wojewódzki IMS w sztafetowych biegach przełajowych - Kolbuszowa 2018

I m Finał Wojewódzki IMS w biegach narciarskich - Ustjanowa 2019

III m Finał Ogólnopolski IMS w narciarstwie biegowym - Białka Tatrzańska 2019

  1. Dziura Michał

I m Finał Wojewódzki IMS w sztafetowych biegach przełajowych - Kolbuszowa 2018

I m Finał Wojewódzki IMS w drużynowych biegach przełajowych - Pustynia 2019

III m Półfinał Wojewódzki ( VIII w województwie) IMS w piłce ręcznej- Sanok 2019

  1. Wajda Jakub

I m Finał Wojewódzki IMS w sztafetowych biegach przełajowych - Kolbuszowa 2018

I m Finał Wojewódzki IMS w drużynowych biegach przełajowych - Pustynia 2019

  1. Gęsiak Ignacy

I m Finał Wojewódzki IMS w sztafetowych biegach przełajowych - Kolbuszowa 2018

I m Finał Wojewódzki IMS w drużynowych biegach przełajowych - Pustynia 2019

  1. Bek Krzysztof

I m Finał Wojewódzki IMS w sztafetowych biegach przełajowych - Kolbuszowa 2018

  1. Korzeniowski Jakub

I m Finał Wojewódzki IMS w sztafetowych biegach przełajowych - Kolbuszowa 2018

III m Półfinał Wojewódzki ( VIII w województwie) IMS w piłce ręcznej- Sanok 2019

11.Nowak Karol

I m Finał Wojewódzki IMS w sztafetowych biegach przełajowych - Kolbuszowa 2018

III m Półfinał Wojewódzki ( VIII w województwie) IMS w piłce ręcznej- Sanok 2019

  1. Wąsik Gabriel

I m Finał Wojewódzki IMS w sztafetowych biegach przełajowych - Kolbuszowa 2018

III m Półfinał Wojewódzki ( VIII w województwie) IMS w piłce ręcznej- Sanok 2019

  1. Szymbara Mateusz

III m Półfinał Wojewódzki ( VIII w województwie) IMS w piłce ręcznej- Sanok 2019

  1. Wietecha Szymon

III m Półfinał Wojewódzki ( VIII w województwie) IMS w piłce ręcznej- Sanok 2019

  1. Jastrzębski Szymon

III m Półfinał Wojewódzki ( VIII w województwie) IMS w piłce ręcznej- Sanok 2019

  1. Klekot Bartosz

III m Półfinał Wojewódzki ( VIII w województwie) IMS w piłce ręcznej- Sanok 2019

  1. Bil Weronika

VIII m Finał Wojewódzki IMS w narciarstwie biegowym - Ustjanowa 2019

  1. Wiewiórska Aleksandra

VIII m Finał Wojewódzki IMS w narciarstwie biegowym - Ustjanowa 2019

  1. Goleń Manuela

VIII m Finał Wojewódzki IMS w narciarstwie biegowym - Ustjanowa 2019

  1. Uram Martyna

VIII m Finał Wojewódzki IMS w narciarstwie biegowym - Ustjanowa 2019

Laureaci Igrzysk Dzieci

  1. Półchłopek Jakub

II m Finał Wojewódzki ID w sztafetowych biegach przełajowych - Kolbuszowa 2018

III m Finał Wojewódzki ID w biegach narciarskich - Ustjanowa 2019

III m Finał Wojewódzki ID w drużynowych biegach przełajowych - Pustynia 2019

VII m Finał Ogólnopolski ID w narciarstwie biegowym - Białka Tatrzańska 2019

  1. Wojnar Adrian

III m Finał Wojewódzki ID w biegach narciarskich - Ustjanowa 2019

VII m Finał Ogólnopolski ID w narciarstwie biegowym - Białka Tatrzańska 2019

  1. Bil Bartosz

III m Finał Wojewódzki ID w biegach narciarskich - Ustjanowa 2019

VII m Finał Ogólnopolski ID w narciarstwie biegowym - Białka Tatrzańska 2019

  1. Zdzieba Szymon

III m Finał Wojewódzki ID w biegach narciarskich - Ustjanowa 2019

VII m Finał Ogólnopolski ID w narciarstwie biegowym - Białka Tatrzańska 2019

II m Finał Wojewódzki ID w sztafetowych biegach przełajowych - Kolbuszowa 2018

  1. Buczyński Dominik

III m Finał Wojewódzki ID w biegach narciarskich - Ustjanowa 2019

  1. Dębiczak Konrad

II m Finał Wojewódzki ID w sztafetowych biegach przełajowych - Kolbuszowa 2018

  1. Fałat Mateusz

II m Finał Wojewódzki ID w sztafetowych biegach przełajowych - Kolbuszowa 2018

III m Finał Wojewódzki ID w drużynowych biegach przełajowych - Pustynia 2019

  1. Jeż Wiktor

II m Finał Wojewódzki ID w sztafetowych biegach przełajowych - Kolbuszowa 2018

  1. Kania Franciszek

II m Finał Wojewódzki ID w sztafetowych biegach przełajowych - Kolbuszowa 2018

III m Finał Wojewódzki ID w drużynowych biegach przełajowych - Pustynia 2019

  1. Kochanek Jakub

II m Finał Wojewódzki ID w sztafetowych biegach przełajowych - Kolbuszowa 2018

  1. Kusiak Kamil

II m Finał Wojewódzki ID w sztafetowych biegach przełajowych - Kolbuszowa 2018

  1. Lubaś Piotr

II m Finał Wojewódzki ID w sztafetowych biegach przełajowych - Kolbuszowa 2018

III m Finał Wojewódzki ID w drużynowych biegach przełajowych - Pustynia 2019

  1. Mazuchowski Miłosz

II m Finał Wojewódzki ID w sztafetowych biegach przełajowych - Kolbuszowa 2018

III m Finał Wojewódzki ID w drużynowych biegach przełajowych - Pustynia 2019

  1. Pitrus Oskar

II m Finał Wojewódzki ID w sztafetowych biegach przełajowych - Kolbuszowa 2018

III m Finał Wojewódzki ID w drużynowych biegach przełajowych - Pustynia 2019

  1. Szergowicz Igor

II m Finał Wojewódzki ID w sztafetowych biegach przełajowych - Kolbuszowa 2018

  1. Mróz Nikola

II m Finał Wojewódzki ID w narciarstwie biegowym - Ustjanowa 2019

17.Biedroń Otylia

II m Finał Wojewódzki ID w narciarstwie biegowym - Ustjanowa 2019

VII m Finał Wojewódzki ID w drużynowych biegach przełajowych - Pustynia 2019

  1. Fałat Weronika

II m Finał Wojewódzki ID w narciarstwie biegowym - Ustjanowa 2019

VII m Finał Wojewódzki ID w drużynowych biegach przełajowych - Pustynia 2019

  1. Kochańska Maja

II m Finał Wojewódzki ID w narciarstwie biegowym - Ustjanowa 2019

VII m Finał Wojewódzki ID w drużynowych biegach przełajowych - Pustynia 2019

  1. Antonik Maja

VII m Finał Wojewódzki ID w drużynowych biegach przełajowych - Pustynia 2019

  1. Skóra Zofia

VII m Finał Wojewódzki ID w drużynowych biegach przełajowych - Pustynia 2019

  1. Uliasz Wiktoria

VII m Finał Wojewódzki ID w drużynowych biegach przełajowych - Pustynia 2019

  1. Borula Patrycja

VII m Finał Wojewódzki ID w drużynowych biegach przełajowych - Pustynia 2019

Galeria zdjęć na stronie SP Jedlicze        

Na zakończenie warto dodać, że największą nagrodą dla nauczyciela jest radość ucznia ze zdobytego tytułu i wyróżnienia, tak więc cieszyliśmy się wspólnie z osiągnięć naszych podopiecznych. Mamy nadzieję, że doświadczenie udziału w przedmiotowych i sportowych zmaganiach pozwoliło uczniom poszerzyć horyzonty i znacząco zaprocentuje na dalszym etapie kształcenia.

 

Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy "Podkarpacie" Jedlicze

Adres biura:
ul. Tokarskich 5
38-460 Jedlicze
muksjedlicze@wp.pl
Tel. 509 388 936
fax: 13 43 81 120

7.png2.png1.png4.png3.png
1
Online

Autor i administrator strony: Krzysztof Śmigiel (od 27 marca 2016)

Copyright © 2019 MUKS JEDLICZE. Wszelkie prawa zastrzeżone.

2015 Koniec roku szkolnego 2018/2019.
Powered by Joomla 1.7 Templates buy reliable web hosting