Siatkówka - 04.06.2016

BW

Zawodniczki z Jedlicza w finale wojewódzkim turnieju KINDER SPORT.

W2

W dniu 4 czerwca 2016 r. w hali sportowej w Przemyślu, odbył się Finał Wojewódzki Turnieju Trójek Siatkarskich Dziewcząt – klas V SP. W turnieju wzięło udział 12 najlepszych zespołów z całego województwa podkarpackiego: były drużyny z Karpat Krosno, Mielca, Tarnobrzegu, Dębicy, Zalesia, Rzeszowa, Stalowej Woli, Nowej Dęby, Jedlicza i Przemyśla. Drużyny zostały wyłonione w rejonowych turniejach eliminacyjnych.

Pojedynki stały na wysokim poziomie, a emocje były duże. Nasza trójka wspaniale zaczęła rozgrywki, w grupie pokonała dwie drużyny i z I miejsca awansowała do półfinału, zwycięstwo w kolejnym meczu zapewniło by dziewczynom wyjazd na finał ogólnopolski do Częstochowy. Niestety mecz półfinałowym dziewczyny przegrały i ostatecznie to dziewczęta z 3ki Mielec cieszyły się z wyjazdu na Mistrzostwa Polski. Był to kolejny dobry występ zawodniczek, 3-ek z Jedlicza w turnieju na szczeblu wojewódzkim. Ostatecznie dziewczyny zajęły wysokie VI miejsce – pokonując w całych rozgrywkach Kindera w naszym województwie 48 drużyn.

W styczniu 2017 rusza kolejna edycja Kinder Sport - miejmy nadzieje, że młode adeptki siatkówki, które wystartują w 2-kach i 3-kach siatkarskich powtórzą osiągnięcie koleżanek lub nawet uzyskają awans do finałów ogólnopolskich.

Skład drużyny: Izabela Bolanowska, Zuzanna Jaskółka, Adrianna Janas i Karolina Dobosz

Trener: pani Beata Wosiewicz.

Zawodniczkom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.