Ringo, Jedlicze, 23.06.2018

PB

46. MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA POLSKI W RINGO - JEDLICZE 2018

REGULAMIN, PROGRAM, LISTA STARTUJĄCYCH.

 

PLAKAT 3

 

Cel Mistrzostw:

Popularyzacja polskiej gry sportowej dla wszystkich – ringo.

Promocja zdrowia, upowszechnienie aktywności ruchowej osób w różnym wieku.

Integracja międzypokoleniowa.

Ocena poziomu pracy szkoleniowej w sekcjach i klubach.

Wyłonienie Mistrzów Polski na rok 2018.

 

Termin i miejsce rozgrywek:

30 czerwca 2018 r.

Jedlicze – stadion ZKS Nafta Splast Jedlicze, ul. Konopnickiej 1, 38-460 Jedlicze

 

Organizator:

Polskie Towarzystwo Ringo, współorganizator - MUKS „Podkarpacie” Jedlicze.

 

Partnerzy:

Ministerstwo Sportu i Turystyki,

Gmina Jedlicze,

Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego,

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jedliczu,

Starostwo Powiatowe w Krośnie,

Wojewódzki Dom Kultury w Rzeszowie

ZKS Nafta Splast Jedlicze

 

Uczestnicy:

Uczestnikami Mistrzostw mogą być:

Zawodnicy Polskiego Towarzystwa Ringo, Okręgowych Towarzystw Ringo, reprezentanci Klubów (sekcji) ringo, nominowani przez macierzystą jednostkę, reprezentanci zaproszonych przez PTR zagranicznych federacji ringo delegowani przez prezesa lub sekretarza danej Federacji.

Osoby niezrzeszone w tym zaproszone przez PTR.

Osoby powyżej szóstego roku życia dopuszczone do gry za okazaniem dokumentu ze zdjęciem (na żądanie sędziego lub/i organizatora).

Osoby, które przedłożyły w terminie formularz zgłoszenia i wniosły odpowiednią opłatę wpisową.

 

Zgłoszenia uczestników:

Zgłoszenia przyjmuje: do dnia 20 czerwca 2018 r.

elektroniczne na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

listownie na adres: Polskie Towarzystwo Ringo, ul. Wrocławska 16 m 39, 01-493 Warszawa

Zgłoszeń dokonuje się na formularzu zgłoszeniowym dołączonym do regulaminu.

Osobom zgłoszonym w terminie zapewniamy noclegi i wyżywienie.

Opłata wpisowa – 20 złotych.

Zgłoszenia nieprawidłowe, (źle wypełnione lub/i niekompletne) oraz po rozpoczęciu odprawy technicznej nie będą przyjmowane.

 

Przepisy i system rozgrywek:

Otwarte Mistrzostwa Polski w Ringo zostaną rozegrane według przepisów gry Międzynarodowej Federacji Ringo.

Planowane są rozgrywki w kategoriach: żaczki, żacy, młodziczki; młodzicy, kadetki, kadeci; juniorki, juniorzy; otwarta kobiet; otwarta mężczyzn, amazonki, old-boys, seniorzy, seniorki, weteranki I, II; weterani I, II, dwójki dziewcząt i dwójki chłopców do lat 13 (na boisku 7mx14m), dwójki dziewcząt i dwójki chłopców do lat 16 (na boisku 8mx16m),dwójki kobiet i mężczyzn.

Wymienione kategorie będą rozgrywane jeśli zgłosi się do nich minimum sześciu uczestników.

W przypadku mniejszej liczby reprezentantów niż sześciu w danej kategorii, na wniosek zawodnika, w kategoriach „od żak do otwartej”, sędzia może udzielić zezwolenia na start o jedną kategorię wiekową wyżej, a powyżej kategorii otwartej może zezwolić na start w kategorii młodszej.

Zawodnik może startować w jednej kategorii indywidualnej i jednej drużynowej.

Podczas Mistrzostw będzie prowadzona klasyfikacja indywidualna i klubowa.

O systemie rozgrywek decyduje Sędzia Główny Mistrzostw w porozumieniu z Sędzią Kategorii i przedstawicielem organizatora zawodów.

W trakcie trwania rozgrywek, niezgłaszający się zawodnicy na wezwanie sędziego w ciągu 3 minut przegrywają mecz walkowerem 0:15, przy następnym walkowerze są skreśleni z listy uczestników i niesklasyfikowani w mistrzostwach.

W kategoriach „dwójki dziewcząt i dwójki chłopców do lat 13 i 16” drużynę mogą stanowić zawodnicy reprezentujący jeden Klub. (Zapis ten nie obowiązuje w kategoriach „dwójki kobiet i mężczyzn”).

W kategorii „dwójki dziewcząt i dwójki chłopców do lat 16” mogą startować zawodnicy od kategorii „młodzik” a w kategorii dwójki kobiet i mężczyzn od kategorii wiekowej „kadet” (za zgodą sędziego głównego).

W kategoriach dwójkowych nie może na miejsce kontuzjowanego zawodnika wejść zawodnik rezerwowy, a drużyna nie może walczyć w niepełnym składzie.

 

Zakwaterowanie i wyżywienie:

Organizator zapewnia zakwaterowanie i wyżywienie wg. potwierdzonych wpłatą zgłoszeń.

Miejsce przyjazdu i zakwaterowania:

Szkolne Schronisko Młodzieżowe, Krosno, ul. Bohaterów Westerplatte 20 A (na terenie są miejsca parkingowe).

Przyjazd zawodników i zakwaterowanie odbywa się w dniu 29.06.2018 od godz. 15;00.

W miejscu zakwaterowania oraz na obiekcie sportowym obowiązują regulaminy tych obiektów.

 

Postanowienia końcowe:

Zawodnicy powinni być ubezpieczeni (przez jednostki delegujące lub indywidualnie).

Organizator nie ponosi odpowiedzialności z tytułu nieubezpieczenia zawodników, jak i za ewentualne szkody lub zagubione rzeczy uczestników.

Zawody rozgrywane będą bez względu na pogodę.

Wszystkie kwestie sporne rozstrzyga sędzia główny w porozumieniu z organizatorem.

Organizator zastrzega sobie prawo interpretacji zapisów niniejszego regulaminu.

Zgłoszenia nieprawidłowe, (źle wypełnione lub/ i    niekompletne) oraz po rozpoczęciu odprawy technicznej nie  będą przyjmowane.

 

Przepisy i system rozgrywek:

46 Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Ringo zostaną rozegrane według przepisów gry Międzynarodowej Federacji Ringo.

Planowane są rozgrywki w kategoriach: żaczki, żacy, młodziczki; młodzicy, kadetki, kadeci; juniorki, juniorzy; otwarta kobiet; otwarta mężczyzn, amazonki, old-boys, seniorzy, seniorki, weteranki I, II; weterani I, II, dwójki dziewcząt i dwójki chłopców do lat 13 (na boisku , dwójki dziewcząt i dwójki chłopców do lat 16 (na boisku 8mx16m),dwójki kobiet i mężczyzn.

Wymienione kategorie będą rozgrywane jeśli zgłosi się do nich minimum sześciu uczestników.

W przypadku mniejszej liczby reprezentantów niż sześciu w danej kategorii, na wniosek zawodnika, w kategoriach „od żak do otwartej”, sędzia może udzielić zezwolenia na start o jedną kategorię wiekową wyżej, a powyżej kategorii otwartej może zezwolić na start w kategorii młodszej.

Zawodnik może startować w jednej kategorii indywidualnej i jednej drużynowej.

Podczas Mistrzostw będzie prowadzona klasyfikacja indywidualna i klubowa.

O systemie rozgrywek decyduje Sędzia Główny Mistrzostw w porozumieniu z Sędzią Kategorii i przedstawicielem organizatora zawodów.

W trakcie trwania rozgrywek, niezgłaszający się zawodnicy na wezwanie sędziego w ciągu 3 minut przegrywają mecz walkowerem 0:15, przy następnym walkowerze są skreśleni z listy uczestników i niesklasyfikowani w mistrzostwach.

W kategoriach „dwójki dziewcząt i dwójki chłopców do lat 13 i 16” drużynę mogą stanowić zawodnicy reprezentujący jeden Klub. (Zapis ten nie obowiązuje w kategoriach „dwójki kobiet i mężczyzn”).

W kategorii „dwójki dziewcząt i dwójki chłopców do lat 16” mogą startować zawodnicy od kategorii „młodzik” a w kategorii dwójki kobiet i mężczyzn od kategorii wiekowej „kadet” (za zgodą sędziego głównego).

W kategoriach dwójkowych nie może na miejsce kontuzjowanego zawodnika wejść zawodnik rezerwowy, a drużyna nie może walczyć w niepełnym składzie.

 

Program 46 Międzynarodowych Mistrzostw Polski w Ringo.

29.06.2018 (piątek)

Od godz.15.00-20.00 – zakwaterowanie ;

19.00-20.00 – kolacja zawodników - Szkolne Schronisko Młodzieżowe, Krosno, ul. Bohaterów Westerplatte 20 A

21.00 – odprawa kierowników ekip oraz sędziów zawodników - Szkolne Schronisko Młodzieżowe, Krosno, ul. Bohaterów Westerplatte 20 A

 

30.06.2018 (sobota)

śniadanie, godz.7.15 - 8.15 zawodników - Szkolne Schronisko Młodzieżowe, Krosno, ul. Bohaterów Westerplatte 20 A

9.00 – uroczyste otwarcie 46. Międzynarodowych Mistrzostw Polski w Ringo, stadion ZKS Nafta Splast Jedlicze.

9.30 – rozpoczęcie gier w kategoriach indywidualnych: żaczki, żacy; młodziczki, młodzicy, kadetki, kadeci; juniorki, juniorzy; otwarta kobiet; otwarta mężczyzn; (według rozkładu minutowego ustalonego przez sędziego głównego zawodów),

12.30-14.00 – obiad,

13.30 – c.d. gier indywidualnych, oraz amazonki, old-boys, seniorzy, seniorki, weteranki I, II; weterani I, II,

dwójki kobiet i mężczyzn; dwójki dziewcząt i dwójki chłopców do lat 16; dwójki dziewcząt i dwójki chłopców do lat 13,

16.00 - uroczysta ceremonia zakończenia 46. OMPwR oraz dekoracja medalistów

19.00-20.00 – kolacja zawodników - Szkolne Schronisko Młodzieżowe, Krosno, ul. Bohaterów Westerplatte 20 A

Zjazd Delegatów i Członków Polskiego Towarzystwa Ringo.

30 czerwca w Szkolnym Schronisku Młodzieżowym w Krośnie, ul. Bohaterów Westerplatte 20

I termin godzina 20:00

II termin godzina 20:30

 

01.07.2018 (niedziela)

7.30-8.30 – śniadanie zawodników Szkolne Schronisko Młodzieżowe, Krosno, ul. Bohaterów Westerplatte 20 A

Wyjazd zawodników.

 

LISTA STARTUJĄCYCH.

 

ŻAK

1. Pęśko Adam – UKS Goszczyn
2. Piskorz Filip – UKS Arka Umieszcz
3. Forystek Maks – UKS Arka Umieszcz
4. Godlewski Stanisław – Warszawskie Towarzystwo Ringo
5. Tuleja Michał – MUKS Podkarpacie Jedlicze
6. Zaremba Antoni – MUKS Podkarpacie Jedlicze
7. Wewiórski Bartosz – MUKS Podkarpacie Jedlicze
8. Świeboda Kajetan – MUKS Podkarpacie Jedlicze 
9.  Jarczyk Oliwier - PKS Jadwiga Kraków
10.  Gawor Przemysław - PKS Jadwiga Kraków
   
  ŻACZKI
1. Zawadzka Maja – UKS Goszczyn
2. Nowak Wiktoria – UKS Goszczyn
3. Laskowska Julia – Kurpiowskie Towarzystwo Ringo
4. Nasiadka Paula – Kurpiowskie Towarzystwo Ringo
5. Gromek Kornelia – Kurpiowskie Towarzystwo Ringo
6. Kania Magdalena – UKS Arka Umieszcz
7. Betlej Anna – UKS Arka Umieszcz
8. Kobak Oliwia – MUKS Podkarpacie Jedlicze
9. Jenczyk Barbara – KS Olimpia Miłki
   
   
MŁODZIK
1. Wiewiór Michał – UKS Goszczyn
2. Gontarek Mateusz – UKS Goszczyn
3. Pawelczyk Wiktor – Kurpiowskie Towarzystwo Ringo
4. Parzych Fabian – Kurpiowskie Towarzystwo Ringo
5. Parzych Igor – Kurpiowskie Towarzystwo Ringo
6. Orzoł Damian – Kurpiowskie Towarzystwo Ringo
7. Bojarin Patryk – TG Sokół Litwa
8. Piatikonis Deiwid – TG Sokół Litwa
9. Wojnar Adrian – MUKS Podkarpacie Jedlicze 
10. Kruczek Matteo – MUKS Podkarpacie Jedlicze
11. Wrona Mikołaj – MUKS Podkarpacie Jedlicze
12. Buczyński Dominik – MUKS Podkarpacie Jedlicze
13. Masłyk Jakub – MUKS Podkarpacie Jedlicze
14. Pitrus Oskar – MUKS Podkarpacie Jedlicze
15. Ordyna Jakub – MUKS Podkarpacie Jedlicze
16. Bil Bartosz – MUKS Podkarpacie Jedlicze
17. Żychowski Eryk – MUKS Podkarpacie Jedlicze
18. Grzelak Dawid – KS Olimpia Miłki
19. Artsiom Rusak - Białoruś
   
  MŁODZICZKI
1. Radecka Dominika – UKS Goszczyn
2. Sendek Amelia – UKS Goszczyn
3. Grzegorzewska Julia – UKS Goszczyn
4. Metelska Wiktoria – UKS Goszczyn
5. Wyleżyńska Natalia – UKS Goszczyn
6. Jankowska Alicja – Kurpiowskie Towarzystwo Ringo
7. Lenda Amelia – Kurpiowskie Towarzystwo Ringo
8. Bojarin Gabriela – TG Sokół Litwa
9. Krzysztyniak Maja – MUKS Podkarpacie Jedlicze
10. Madej Aleksandra – MUKS Podkarpacie Jedlicze
12. Madej Katarzyna – MUKS Podkarpacie Jedlicze
13. Mróz Nikola – MUKS Podkarpacie Jedlicze
14. Szporko Anna – KS Olimpia Miłki
15. Jenczyk Aleksandra – KS Olimpia Miłki
16. Lejman Marta – KS Olimpia Miłki
17. Rydzewska Martyna – KS Olimpia Miłki
18. Maryina Lizaveta - Białoruś
   
  KADETKA
1. Pędzich Kinga – Kurpiowskie Towarzystwo Ringo
2. Głowacka Oliwia – Kurpiowskie Towarzystwo Ringo
3. Kozliwskaja Żaneta – TG Sokół Litwa
4. Gugała Marta – Warszawskie Towarzystwo Ringo
5. Pacholska Joanna – Warszawskie Towarzystwo Ringo
6. Dobosz Karolina – MUKS Podkarpacie Jedlicze
7. Wewiórska Aleksandra – MUKS Podkarpacie Jedlicze
8. Mlocek Aleksandra – MUKS Podkarpacie Jedlicze
9. Bil Weronika – MUKS Podkarpacie Jedlicze
10. Krystsina Burkun - Białoruś
11. Darya Mazol - Białoruś
   
KADET
1. Trzaska Kacper – UKS Goszczyn
2. Kamiński Sebastian – Kurpiowskie Towarzystwo Ringo
3. Duszak Przemysław – Kurpiowskie Towarzystwo Ringo
4. Bukin Daniel – TG Sokół Litwa
5. Osiecki Mateusz – Warszawskie Towarzystwo Ringo
6. Cieślak Bartłomiej – Warszawskie Towarzystwo Ringo
7. Janocha Michał – MUKS Podkarpacie Jedlicze
8. Maciejowski Karol – MUKS Podkarpacie Jedlicze
9. Biskup Jakub – MUKS Podkarpacie Jedlicze
10. Mróz Kamil – MUKS Podkarpacie Jedlicze
11. Wajda Jakub – MUKS Podkarpacie Jedlicze
12. Och Tymoteusz – MUKS Podkarpacie Jedlicze
13. Szporko Bartłomiej – KS Olimpia Miłki
14.  Polak Grzegorz - PKS Jadwiga Kraków
15. Artsiom Spirydovich - Białoruś
   
  JUNIOR
1. Komorowski Hubert – UKS Goszczyn
2. Pliszka Piotr – Kurpiowskie Towarzystwo Ringo
3. Mruk Dawid – UKS Goszczyn
4. Och Dominik – MUKS Podkarpacie Jedlicze
5. Mocek Gabriel - PKS Jadwiga Kraków
6. Dzianis Isayenka - Białoruś
   
  JUNIORKA
1. Wangryn Monika – UKS Goszczyn
2. Kowalczyk Izabela – Kurpiowskie Towarzystwo Ringo
3. Kania Monika – UKS Arka Umieszcz
4. Jurusik Mariola – UKS Arka Umieszcz
5. Biskup Jagoda – MUKS Podkarpacie Jedlicze
6. Romejko Gabriela – KS Olimpia Miłki
7. Gładysz Katarzyna - MUKS Podkarpacie Jedlicze
   
  OTWARTA MĘŻCZYZN
1. Szajek Krzysztof - Legnica
2. Mikutaniec Daniel – Legnica
3. Szulda Adrian - Legnica
4. Wangryn Paweł – UKS Goszczyn
5. Baranowicz Sylwester – TG Sokół Litwa
6. Trawczyński Dominik - Mogielnica
7. Mikutaniec Sebastian - Warszawa
8. Pawlak Piotr - Bartoszyce
9. Godlewski Cezary – Warszawskie Towarzystwo Ringo
10.  Majerski Grzegorz - PKS Jadwiga Kraków
11.  Cygal Michał - PKS Jadwiga Kraków
12.  Osiadły Adam - PKS Jadwiga Kraków
13. Teklak Andrzej - UKS Mogielnica
14. Pavel Chuduk - Białoruś
15. Igor Yaruta - Białoruś
16. Viachaslau Chuduk - Białoruś
17. Pavel Yarashevich - Białoruś
   
OTWARTA KOBIET
1. Wangryn Paulina – Mogielnica
2. Kontroniewicz Sylwia - Legnica
3. Skarina Dorota – TG Sokół Litwa
4. Gładysz Joanna - MUKS Podkarpacie Jedlicze
5. Ina Vilchynskaya - Białoruś
6. Tatsiana Dzianisava - Białoruś
   
  SENIOR
1. Bobryk Andrzej– Warszawskie Towarzystwo Ringo 
2. Gil Marek – KS Olimpia Miłki
3. Ivan Koltun - Białoruś
4. Aliaksandr Miatsel - Białoruś
5. Dukaczewski Mirosław -
  SENIORKA
1. Godlewska Alicja – Warszawskie Towarzystwo Ringo
2.  Renata Jaśko - PKS Jadwiga Kraków
3.  Lena Jarczyk - PKS Jadwiga Kraków
   
  WETERANKA
1. Bobryk Helena – Warszawskie Towarzystwo Ringo
2. Cyrzan Beata - Słupsk
3. Skrzypek Jadwiga - PKS Jadwiga Kraków
   
WETERAN 2
1. Kolanowski Włodzimierz - Legnica
2. Krakowiak Józef – Warszawskie Towarzystwo Ringo
3. Bobryk Jan – Warszawskie Towarzystwo Ringo
4. Osak Andrzej - Słupsk
5. Ziółko Jan - PKS Jadwiga Kraków
   
   
   
   
   
   
   
   
   

 

 

 

Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy "Podkarpacie" Jedlicze

Adres biura:
ul. Tokarskich 5
38-460 Jedlicze
muksjedlicze@wp.pl
Tel. 509 388 936
fax: 13 43 81 120

Odwiedzający

Odwiedza nas 36 gości oraz 0 użytkowników.

Autor i administrator strony: Krzysztof Śmigiel (od 27 marca 2016)

Copyright © 2018 MUKS JEDLICZE. Wszelkie prawa zastrzeżone.

2015 Ringo, Jedlicze, 23.06.2018.
Powered by Joomla 1.7 Templates buy reliable web hosting