Szafety wojewódzkie, 27.10.2016

BW

FINAŁ WOJEWÓDZKI GIMNAZJADY W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH.

W dniu 27 października 2016 roku na terenach Wyższej Szkoły Zawodowej w Krośnie, w ramach Gimnazjady odbył się finał wojewódzki w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców. Do rywalizacji stanęło 12 najlepszych ekip z województwa podkarpackiego. W zawodach tych, wzięły udział uczennice z Jedlicza. Rywalizacja była bardzo zacięta, a wszyscy zawodnicy walczyli o każdą sekundę i przebiegnięty metr. Ostatecznie nasze zawodniczki zajęły IX miejsce i zdobyły 30 punktów w rywalizacji szkół do współzawodnictwa sportowego Szkolnego Związku Sportowego.