Kolarstwo górskie - 06 maj 2012r.
2012-05-06 11:10:08
7 Maraton Rowerowy „Twierdza Przemyśl 2012”.
28 kwietnia 2012 r. Pl. Niepodległości w Przemyślu zgromadził 297 zawodników kolarstwa górskiego, wśród nich drużynę kolarską MTB Jedlicze TEAM w składzie: Bartosz Bożek, Marcin Kobak, Krzysztof Okrzesa, Sławomir Skóra, Bogdan Zubek i Paweł Zubek. Zawodnicy wystartowali w 7 Maratonie Rowerowym „Twierdza Przemyśl 2012”. Przygotowano dla uczestników wyścigu trasę na 3 dystansach: Hobby – 12 km, Mega 35 km oraz Giga o długości 65 km. W tym roku zmieniono dość znacznie trasę. Była ona trudniejsza technicznie i bardziej wymagająca kondycyjnie. Sygnał do startu dał wraz z prezydentem Przemyśla Robertem Homą Przemysław Babiarz – znany komentator sportowy.
Poniżej zamieszczamy wyniki uzyskane przez zawodników Jedlicze TEAM:
Na dystansie HOOBY 9 miejsce zajął BARTOSZ BOŻEK z czasem 00:35:33. Dystans MEGA pokonywali: PAWEŁ ZUBEK, który w kategorii M1 był 8 z czasem 01:49:41, w kategorii M3 startowali: MARCIN KOBAK, który był 6 z czasem 01:44:00 i KRZYSZTOF OKRZESA – zajął 11 miejsce z czasem 01:49:42, zaś w kategorii M4 BOGDAN ZUBEK z czasem 02:12:57 uplasował się na 10 miejscu.
Na dystans GIGA zdecydował się SKÓRA SŁAWOMIR, który z bardzo dobrym czasem 02:47:44 zajął 3 miejsce.