Biathlon Letni - 15 wrzesień 2010r.
2010-09-15 21:39:12
11 i 10 miejsce GRZEGORZA BRILA podczas Mistrzostw Polski Seniorów na
nartorolkach w Biathlonie Letnim - 11,12 wrzesień 2010r. - Duszniki Zdrój.
Tym razem na starcie stanęła cała elita polskiego biathlonu z Tomaszem Sikorom na czele. Dobrze spisał się Jedliczanin Grzegorz Bril(obecnie zawodnik AZS AWF Katowice) plasując się na 11 miejscu w biegu sprinterskim na dystansie 10 kilometrów z dwoma strzelaniami. Grzegorz pudłował na 10 strzałów 4 razy. W drugim dniu w biegu na dochodzenie, zajął 10 miejsce na dystansie 12 kilometrów. Tym razem Grzegorz na 20 strzałów pudłował 6 razy. Zarówno w sobotę jak i w niedzielę wygrał Tomasz Sikora. Po trzech medalach złotych Grześka w Mistrzostw Polski w biathlonie letnim, tydzień wcześniej(bieg na nogach i strzelanie) oczekiwania były nieco większe ale nie zawsze udaje się zwyciężyć. W zawodach brało udział po 50 zawodników zarówno w sobotę jak i w niedzielę. Wynik Grześka zasługuje na gratulację. Oby tak dalej.