Narciarze z Jedlicza startowali w Rytrze - 16 luty 2006r.
2006-03-17 20:27:27
Narciarze z Jedlicza startowali w Rytrze

W dniu 16 lutego 2006r. narciarze biegowi z Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportowego "Podkarpacie" Jedlicze brali udział w "V Memoriale Władysława Podgórskiego w Biegach Narciarskich".
Trasy biegowe, na których odbywały się zawody, położone są przy wyciągu "Ryterski Raj". Startowali zawodnicy z kilkunastu klubów sportowych z terenu województwa małopolskiego i podkarpackiego. Jedlicze reprezentowane było przez grupę około 25 narciarzy, którzy startowali w kilku kategoriach. Zawody odbywały się techniką klasyczną, a starty odbywały co 30 sekund.
Wyniki, które uzyskali zawodnicy z Jedlicza:
W kategorii dziewcząt z klas IV i młodszych 3 miejsce zajęła Magdalena Kudroń i 6 miejsce - Izabela Bil . W kategorii chłopców z klas V i VI 3 miejsce zajął Norbert Bil, 4 miejsce - Jakub Krawczyk i 6 miejsce - Dawid Bril. W kategorii klas VI i I klasy gimnazjum wśród dziewcząt najlepsza okazała się Dominika Bril, która zajęła 1 miejsce, na 3 miejscu uplasowała się - Joanna Słowik. W kategorii chłopców z klas VI i I klasy gimnazjum 5 miejsce zajął Damian Pasterczyk. W kategorii otwartej mężczyzn na najwyższym podium stanął Piotr Bil, natomiast na 6 miejscu uplasował się Damian Janas. W kategorii roczników 1966 r. i starszych 5 miejsce wywalczył Marian Jajeśnica - kat. 1966r. i starsi.