Strzelectwo Sportowe - 30 marzec 2008r.
2008-04-07 20:35:12
Na strzelnicy sportowej TS „WISŁA” Kraków w dniach 29-30.03.2008 odbyły się zawody strzeleckie w ramach V Memoriału Olimpijskiego. Z dużym powodzeniem startowali młodzi zawodnicy MUKS „Podkarpacie” Jedlicze.
W zawodach uczestniczyli reprezentanci Kadry Polski. Pomimo bardzo wysokiego poziomu zawodów nasi zawodnicy powrócili z zawodów z tarczą. W kategorii młodzików pistolet pneumatyczny Krzysztof Wałęga zdobył złoty medal. Natomiast w kategorii junior młodszy Krzysztof Faliszek zajął 5 miejsce.
W drugim dniu zawodów rywalizowali karabiniarze. Brązowy medal w kategorii młodzików zdobył Przemek Biedka 1 pkt. Straty do II miejsca , a drugi
z zawodników Rafał Niepokój zajął 8 miejsce.
Wszystkim zawodnikom biorącym udział w zawodach gratuluję wyników i życzę dalszych sukcesów Andrzej Cynarski.