Biegi narciarskie - 03.03.2016
2016-03-03 19:18:55
Kremnica - Skalca kolejne zawody Pucharu Kontynentalnego w biegach narciarskich FIS Slavic Cup(Słowacja) z udziałem narciarzy z Jedlicza, 27,28.02.2016.

Dobre warunki śniegowe pozwoliły przeprowadzić zawody Pucharu Kontynentalnego w biegach narciarskich, zaliczane do FIS Slavic Cup. Należy zaznaczyć że zwycięzca cyklu Slavic Cup ma prawo startu w I periodzie Pucharu Świata. Sobota była dniem sprintów i tam udział wzięło 2 narciarzy z Jedlicza Dawid Bril(KS AZS AWF Katowice) zajął 15 miejsce a Wojciech Pelczar MUKS Jedlicze uplasował się na 18 miejscu. Natomiast w niedzielę odbyły się biegi masowe stylem klasycznym na dystansie 15 km i tam Dawid Bril uplasował się na 18 miejscu a Wojciech Pelczar na 19 miejscu.