Łucznictwo - 14.12.2015
2015-12-14 23:29:52
Łucznicze mikołajki
W sobotę 5 grudnia br. w Jarosławiu odbyły się VIII Mikołajkowe Halowe Zawody Łucznicze o Puchar Burmistrza Miasta Jarosław. W zawodach wystartowało 159 zawodników z 12 następujących klubów: Makovia Makowisko, Tramp Jarosław, Piast 25 Rzeszów, Resovia Rzeszów, Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska, Sagit Humniska, Jar Kielnarowa, Górnik Humniska, Sajdak Głogów Małopolski, Agros Zamość, Bukowina Czerniowce z Ukrainy i MUKS Podkarpacie Jedlicze, reprezentowany przez 15 łuczników. Nasi zawodnicy spisali się bardzo dobrze.
W kategorii dzieci starszych wśród dziewczynek zwyciężyła Malwina Kubit, a wśród chłopców 3 miejsce zajął Michał Stach. W strzelaniu specjalnym do „mikołajkowego celu” Malwina i Michał odnieśli zdecydowane zwycięstwo. W klasyfikacji klubowej MUKS Podkarpacie Jedlicze zajął 6 miejsce.
W trakcie zawodów uczestników odwiedził Mikołaj ze słodkimi prezentami.
Dziękujemy firmie Nowy Styl Group za sfinansowanie wyjazdu na zawody.