Łucznictwo - 08.09.2015r.
2015-09-08 22:11:45
Finałowa Runda Pucharu Okręgu – dwa puchary dla naszych łuczników.

Po wakacyjnej przerwie została wznowiona rywalizacja o Puchar Okręgu Rzeszowskiego w Łucznictwie. W sobotę 05.09.br. w Brzozowie odbyła się trzecia i zarazem finałowa runda tych zawodów. Wystartowało 85 zawodników z 8 podkarpackich klubów, a wśród nich 10 łuczników MUKS Podkarpacie Jedlicze. Nasi łucznicy spisali się bardzo dobrze. Malwina Kubit zwyciężyła
w kategorii dzieci młodszych. W kategorii dzieci starszych zwyciężył Michał Stach, a Dawid Smyka zajął miejsce drugie. Trzecie miejsce wśród młodzików zajął Dominik Och. W klasyfikacji generalnej, uwzględniającej wszystkie trzy rundy, Malwina i Michał zdobyli Puchary Okręgu, a Dominik zajął 4 miejsce.
Zajęte miejsca i wyniki naszych zawodników w 3 rundzie:
Dzieci młodsze, odległości 15 i 10 m: 1. Malwina Kubit – 345 pkt., 11. Kamil Mróz – 181 pkt.
Dzieci starsze, odl. 25,20,15 i 10 m: 1. Michał Stach – 682 pkt., 2. Dawid Smyka – 642 pkt.
8. Olgierd Smyka – 531 pkt.
Kategoria młodzik, odl. 40 i 20 m: 3. Dominik Och – 618 pkt., 7. Patryk Mróz – 393 pkt.
Kategoria open, 2 x 70 m: 4. Józef Kudroń – 558 pkt., 8. Władysław Piękoś – 496 pkt.,
9. Ryszard Łuszcz – 422 pkt.
Klasyfikacja końcowa Pucharu Okręgu Rzeszowskiego 2015r.:
Dzieci młodsze: 1. Malwina Kubit, 8. Kamil Mróz
Dzieci starsze: 1. Michał Stach, 8. Dawid Smyka, 10. Tymoteusz Och, 12. Olgierd Smyka,
9. Aleksandra Myśliwiec,
Kategoria młodzik: 4. Dominik Och, 13. Bartłomiej Gruchlik, 14. Patryk Mróz, 15. Hubert Grzeliński