Zawody strzelecki - 04 listopad 2004r.
2006-03-14 09:12:32
Grzegorz Fiałkiewicz z Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportowego "Podkarpacie" z Jedlicza zdobył złoty medal na Mistrzostwach Ligi Obrony Kraju, które odbyły się w Tarnowie.
Mistrzostwa Polski Ligi Obrony Kraju w strzelectwie sportowym juniorów i seniorów, które odbyły się w Tarnowie przyniosły w klasyfikacji klubowej MUKS Podkarpacie 13 miejsce. Najlepszy okazał się LOK Vetrim Opole przez Dragonem Chełm i AZS Częstochowa. Z naszego regionu na 24 miejscu uplasował się LOK Przemyśl, LOK Nafta Krosno - na 28, LOK Kasztelan Rzeszów na 30.
W klasyfikacji indywidualnej Grzegorz Fiałkiewicz z jedlickiego MUKS Podkarpacie zdobył złoty medal w konkurencji karabin dowolny (kdw) 3+20 uzyskując 547 pkt. Wyprzedził Andrzeja Jankosia z LOK Vetrim Opole, który uzyskał 544 pkt i Łukasza Miłkowskiego z Katowic z wynikiem 540 pkt. Krzysztof Paradysz (MUKS Podkarpacie) zajął w tej konkurencji miejsce 6.
Jedliczanie bardzo ładnie wypadli w konkurencji karabinka dowolnego 60 leżąc juniorów. Grzegorz Fijałkiewicz zajął 6 miejsce, Krzysztof Paradysz - 7, a Wojciech Gancarz miejsce 12. Drużynowo Jedlicze zajęło miejsce 1 i uplasowało się przed województwami: opolskiem i małopolskiem.
Pozostali zawodnicy MUKS Podkarpacie zajęli miejsca: Maryla Kocowska 12 miejsce w karrabinku pneumatycznym 40, Bogusław Dziura pistolecie standardowym 3 + 20 miejsce 10 i Dariusz Zajdel w pistolecie pneumatycznym 60 miejsce 11.
Reprezenci województwa podkarpackiego zajęli następujące miejsca: Jolanta Łoza (Przemyśl) miejsce 4 w pistolecie pneumatycznym -40; Piotr Mordarski (Rzeszów) miejsce 8 w pistolecie pneumatycznym - 60, Stanisław Lenart (Rzeszów) w pistolecie centralnego zapłonu - 30 miejsce 9, Karol Pukało (Krosno) w karabinku dowolnym 60 miejsce 12, Dawid Jerzyk (Krosno) w karabinku dowolnym - 60 miejsce 15, Katarzyna Niemiec (Krosno) w karabinku standardowym miejsce 17, Lucjan Hałaburda (Rzeszów) w pistolecie standardowym miejsce 18, Lucjan Żmuda (Rzeszów) pistolecie centralnego zapłonu -30 miejsce 19, Michał Bąkowski (Przemyśl) karabinek pneumatyczny - 60 miejsce 19, Andrzej Gołąbek (Krosno) karabinek dowolny - 60 miejsce 19. Paweł Gorczyca (Krosno) pistolet dowolny - 60 miejsce 23, Paweł Kwiatek (Rzeszów) w pistolecie centralnego zapłonu - 30 miejsce 23, Piotr Warzocha (Rzeszów) pistolet centralnego zapłonu - 30 miejsce 24 i Jacek Rygiel (Krosno) karabinek dowolny - 60 - miejsce 25.