Sport - 04 marzec 2014r.
2014-03-04 19:12:40
XIII Plebiscyt na Najpopularniejszych i Najlepszych w sporcie.

20 lutego 2014 rozstrzygnięty został XIII Plebiscyt na Najpopularniejszych i Najlepszych Sportowców, Trenera i Działacza Powiatu Krośnieńskiego w 2013 roku. Wyniki ogłoszono podczas gali, która odbyła się w Zespole Szkół Publicznych w Jaśliskach. Wśród najpopularniejszych znaleźli się: Andrzej Cynarski – Działacz (strzelectwo sportowe MUKS Podkarpacie Jedlicze), Sylwia Kilar – Trener (Instruktor GOSiR Jedlicze), Brygida Bożek, (MUKS Podkarpacie Jedlicze), Krzysztof Gajda (Bike Team Jedlicze GOSiR) oraz Konrad Bil (MUKS Podkarpacie Jedlicze) - sportowcy.

Nagrody dla najlepszych sportowców przyznał Starosta Krośnieński. Wyboru najlepszych dokonała Kapituła plebiscytu, która pod uwagę brała przede wszystkim wyniki sportowe.
Dwa miejsca pierwsze zdobyli Marcela Marcisz – Niemczycka, złota medalistka Mistrzostw Polski Seniorek na 30 km oraz Józef Maraj, zawodnik uprawiający strzelectwo pneumatyczne w przemyskim Klubie Sportu i Rekreacji „Podkarpacie". Na trzeciej pozycji uplasował się Rafał Penar, biathlonista z Klubu Narciarskiego „Górnik" w Iwoniczu – Zdroju, zaś czwartą pozycję zdobył Konrad Bil, zawodnik MUKS Podkarpacie Jedlicze, uprawia biegi narciarskie.