Kolarstwo górskie - 17 maj 2013r.
2013-05-19 21:37:21
Dnia 27 kwietnia w Przemyślu zainaugurował cykl maratonów w kolarstwie górskim Cyklokarpaty.pl. Ponad 500 zawodników rywalizowało na trasach tego maratonu. Dystanse na których zawodnicy rywalizowali to: HOBBY 12 km, MEGA 37 km i GIGA 64 km. Na starcie nie zabrakło naszych zawodników którzy licznie bo aż w 14-to osobowej ekipie udali się do Przemyśla by rywalizować o jak najlepsze lokaty.
Kacper Goleń m 23
Podczas Trwania maratonu odbyły się zawody w XC dla najmłodszych uczestników tej sportowej imprezy. Tutaj mamy naprawdę powód do dumy gdyż nasza najmłodsza zawodniczka Amelia Bożek zajęła najwyższe, 1 miejsce na podium.

3 maja odbyła się II Łańcucki maraton MTB. Chwalona przez zawodników impreza z roku ubiegłego przyciągnęła na start całkiem niezłą grupkę zawodników. Na linii startu stanęło 137 zawodników w tym m.in. kolarze z Jedlicza.
Łukasz Janocha zajął miejsce 6
W tym samym czasie odbył się wyścig szosowy koło Gorlic Klasyk Beskidzki. W tym wyścigu wzięło udział dwóch naszych zawodników: Krzysztof Okrzesa i Sebastian Czekański. W swojej kat wiekowej zajęli odpowiednio Sebastian miejsce 26 Krzysiek miejsce 27

Puchar Smoka.
Dnia 05.05 w miejscowości Kąty odbyły się pierwsze w tym sezonie zawody o ,,Puchar Smoka” . Trasa wymagająca dużej siły fizycznej przywiodła wielu znakomitych kolarzy nie zabrakło także zawodników z sekcji kolarskiej JEDLICZE TEAM.