Narciarstwo biegowe - 27 luty 2013r.
2013-02-27 20:24:48
Czwarte miejsce DOMINIKI BRIL podczas Młodzieżowych Mistrzostw Polski w biegach narciarskich - Supraśl, 25-27 luty 2013r.

Bardzo dobrze spisała się DOMINIKA BRIL zawodniczka Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportowego "Podkarpacie" Jedlicze podczas Młodzieżowych Mistrzostw Polski w biegach narciarskich które odbyły się w Supraślu. W zawodach prawo startu mieli zawodnicy którzy nie ukończyli 23 roku życia. Po raz pierwszy klub doczekał się zawodniczki w kategorii młodzieżowiec. Dominika startowała w sprintach gdzie zajęła bardzo dobre 4 miejsce oraz na dystansie 5 km. stylem klasycznym gdzie zajęła 7 miejsce a w biegu pościgowym również na dystansie 5 km. uplasowała się na 6 miejscu. Wyniki Dominiki należy zaliczyć do udanych, gdyż w gronie kilkunastu zawodniczek z Polski uplasowała się tak wysoko. Ponadto Dominika była jedyną reprezentowała województwo podkarpackie. Gratulujemy.