Ringo - 3 sierpnia 2012r.
2012-08-03 08:44:00
Po raz drugi rozegrano turniej ringo na płycie stadionu w Tarnowcu. Rozgrywki przeprowadzone zostały w trakcie Pikniku Rodzinnego 15 lipca 2012r.
Uzyskane miejsca zostały rozstrzygnięte w bardzo zaciętych i wyrównanych walkach. Zawodnikom sprzyjała dobra pogoda. Dopiero na rozdanie nagród zaczął padać deszcz. Wszyscy świetnie się bawili i traktowali udział w zawodach jako doskonały sposób aktywnego spędzania czasu wolnego. Dzieci, które startowały w rozgrywkach wraz z dorosłymi partnerami były bardzo szczęśliwe, że mogą ten czas dzielić ze swoimi bliskimi (np. ciocia, kuzynka, wujek, mama, tata). W turnieju wystartowali reprezentanci Jedlicze: Aleksandra Gleń zajmując 3 miejsce w kategorii młodziczek oraz w dwójkach rodzinnych: Aleksandra Gleń wraz z tatą Robertem Gleniem zajęli pierwsze miejsce.